ZN5 garip sorun yardım!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Yağmur yağarken sanırım tel cebimde nemlendi,Çıkardığımda tuş kilidi takılmıştı sonra kendine geldi açtığımda ise olan sorun şu;ışığı hiç sönmüyor ve menüye girdiğim zaman menü iconları hep yukarı hareket ediyor.Sanki menüye girip üst tuşa sürekli basılı tutuyormuşum gibi.Yeni yazılım attım ama değişen birşey yok.Ne yapabilirim lütfen yardım.

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Bence pirincç kavanozunun içine koyun, nemini alsın bir, sonra devam ederse daha detaylı yardımcı olur üstadlar :)

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Pirinç kavanozunda 2 gün bekletmek iyi fikir.

.
  4. ErgN
        Like  

.

User deleted

Cihazın garantisi yok ise ki sıvı temastan dolayı kalmadı , bataryayı çıkarıp arkadaşın söylediği kavanoza koyup kapağını kapatmayın. Yağmur suyu olduğundan büyük bir ihtimal düzelecektir.

.
  5. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Dediğinizi yaptım,kavanozda bekliyor şuan.Daha önce böyle bir sorun yaşamadığım için bu fikir aklıma gelmemişti.Alet çantam olsa içini açıp temizlicektim,açıcak uygun alet yok.Pirinci deniyelim bakalım nolcak:)yazarım sonucu.Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

.
  6.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Rica ederim, benim başıma biraz daha farklısı gelmişti. Acilen yola çıkmam gerektiği için de otobüste Güneş'in vurduğu tarafa oturup güneşte kurutmuştum :) Tabi ki arkası dönüktü, ekrana zarar verir çünkü.

.
  7. Bilinmezlik
        Like  

.

User deleted

Telefonu aldım ve sonuç süper:) Düzelmiş, canavar gibi şuan.Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

.
6 replies since 9/2/2013, 12:40   56 views
  Share  
.