VECTOR [DELUXE VERSIYON]

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Oyunu belki çoğunuz bilmiyordur ama buyrun google play link

https://play.google.com/store/apps/details...raS52ZWN0b3IiXQ..

Oyun parkur oyunu ama öyle boş boş koşmuyoruz bir sürü artistik ve akrobasik hareket var ve tam tamına 39 tane akrobasik hareket bulunmakta oyun ciddi derecede bağımlılık yapıyor oyunu oynadıkça ne demek istediğimi anlayacaksınız.
    Normalde kendim upload ediyorum ancak bu oyunda mediafire sorun çıkartıyor çünkü copyright meselesi var bu yüzden alıntı yapmak zorunda kaldım eğer indirelemiyor derse google playe B1 yazın ilk çıkanı indirin. Eğer zip in içinden çıkan txt. dosyasıysa yenıden adlandır deyip txt i silip yerıne apk yazın yüklersiniz sonra

LİNK : http://www55.zippyshare.com/v/48030050/file.html

ÖNEMLİ

Oyunda para kasmak zor olduğu için bi teknik yardımıyla hile yaptım adım adım anlatım yapacağım kolaylıkla yaparsınız

1) Hileyi yapmak için bu uygulamaya ihtiyacımız var

Ama bu benim uploadım :D www.mediafire.com/?bpvmxoad0moo5xf

Bunu indirin gamecıh ı açın ekranda hot key yazacak sol üstte onun yanındaki beyaz yere basın ve ses kısma tuşuna basın. Yani bu şu demek oluyor oyunda olduğumuzda ses kısma tuşuna bastığımızda hile programı açılacak :thumb_yello.gif:

2) Oyuna giriyoruz ve bir kaç el oynayarak 250 dolar para kazanmaya çalışın sağlama almak için siz 500 kazanın belki yapamazsınız sorun çıkar :thumb_yello.gif:

3) 500 dolar kazandığımızda ana menüye dönerek Store ve ondan sonra gadgets'e giriş yapıyoruz.

4) Ses kısma tuşuna basıyoruz Ekrana input number low level analysis ve input name çıkacak. Input numbera basıyoruz ve sahip olduğumuz parayı sayısal olarak yazıyoruz. Mesela ; 693 dolarınız varsa oraya 693 yazacaksınız. yazdıktan sonra OK' a basın

5) Ekranda searching yazacak ve arama tamamlandıktan sonra sonuçlar çıkacak. ve sonuçları azaltmak için geri tuşuna basarak oyunumuza geri dönüyoruz ( telefonunuzun üstünde bulunan geri tuşu) ve ekranda bulunan slow time yada force balasteri satın alıyoruz hangisi olursa olsun farketmez. Şimdi force balasteri aldığımızı varsayalım paramuız 693 tü ya o para 400 dolarlık itemi aldığımız için 293 dolara düşecek. Buraya kadar tamam.

6) Ses kısma tuşuna yeniden basarak gamecıha geri dönün ve yeniden input numbera basın. ve kalan paranızı yazın. 4 tane sonuç çıkacak ekrana her birinin üstüne tıklayarak 6 tane 999999 yazın ve OK tuşuna basın. Her birine 6 tane 999999 yazdıktan sonra (herbirine aynı sayıda yazmazsanız olmaz. istiyosanız 20 tane 9 yazın ama diğerlerinede 20 tane yazın)geri tuşuna yeniden basın ve force blastırı yeniden satın alın ve paranıza bakın. :biggrin2.gif: Hileyi kendim düşündüm bazı oyunlardada yapmıştım aynı teknikle yaptım

Kolay gelsin :thumb_yello.gif:

Bir teşekkürü çok görmeyin

Bir kaç güne drag racing hilesi paylaşacağım ve google playde bulunan versiyonada uygun sabredin RP ve diğer şeyler tonla var :B):

.
  2. lutfu696
        Like  

.

User deleted

Kaç zamandır şu oyunun konusunu açacağım diyorum sana kısmetmiş :)

Oyun çok güzel fakat öyle angry birds hesabı 1-2 yıldızla geç geç geç sonra yeni dünya aç çakallığı zor :D İllaki baya bi 3 yıldız lazım yeni dünya açmaya :) Zor da olsa oyun çok sarıyor oynatıyor kendini meret :)

.
  3. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Kadeer :D
    Aynen oyle ilk bolumleri rahatca gecersin ama ikinci bolumu acmak oyle bi istiyosun ki :D

.
2 replies since 20/2/2013, 19:07   1434 views
  Share  
.