Batarya Süresi Memnuniyeti :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ozgboy
        Like  

.

User deleted

screenshot2013022415302

Mobile data kapalı. 3g falan açık. 1 saat kadar telefon konuşması, yarım saat kadar internet (3G), 1 saat kadar bilgi yarışması, 1 saat kadar wifi açık şekilde kullandım ve batarya süresine inanamadım. Allah Motorola'dan razı olsun. :worthy.gif:

.
  2. proton252
        Like  

.

User deleted

Bildiğim kadarıyla pili en çok tüketen 3g, ekran ve oyunlar. 3g pek kullanmadığım için hafta içinde 2günden fazla dayandı.

.
  3. ozgboy
        Like  

.

User deleted

Yoğun kullanımlarda bile batarya performansından çok memnunum. Yoğun, dolu dolu kullanımda 2.5-3 günü rahat deviriyor.

Az kullanımda ise dile kolay 9 gün.

Bu arada telefonum Atrix HD @ maxx mode.

Edited by ozgboy - 25/2/2013, 18:54

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

İşte bu! Razr Maxxdan daha iyi AHDMaxx. AHD 28 nm, RazrMaxx 40 nm. Arada büyük fark var. İşte şimdi Maxx modunu beğendim, kafama yatarsa gidip bi AHD alırım, zaten bu aralar meğilliydim çünkü o cihazdan sonra hiçbir aletin ekranı güzel gelmiyor.

.
  5. proton252
        Like  

.

User deleted

Arkadaş bi durun, aklımızı çelmeyin daha yeni atrix aldık :D

.
  6.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    AHD Maxx bulmak zor, o yüzden sıkıntı yok, ATRIX'le devam :)

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

AHD Maxxı bulamazsın ki zaten, AHD'i modifiye edersen anca. Yada modifiyeyi yapmış bi adamdan alırsan anca. :D

.
  8. ozgboy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 25/2/2013, 17:19) 
    AHD Maxxı bulamazsın ki zaten, AHD'i modifiye edersen anca. Yada modifiyeyi yapmış bi adamdan alırsan anca. :D

Ben de yapan birisinden aldım zaten. Ayrıca ekranını bugün Razr Maxx ile yanyana koydum AHD daha bi güzel geldi bana :biggrin2.gif:

.
  9. damn2u
        Like  

.

User deleted

Vay arkadaş ya benim telefonum dolu dolu kullanımda 48 saati çıkartsın aynısından 2-3 tane daha alır stok yaparım kıyıda köşede dursun, neme lazım üretimi durur, bulunamaz olur, elde ki tek örnek de çaresiz arıza yaparsa falan. :D

Şimdi ki Razr xt910 ne olduysa inaktif kullanımda 1,5 gün gidiyordu ama nedense bir haller oldu iki gündür kullanmadığım halde su gibi şarjı gitmeye başladı. :wacko:

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ben bi AHD alsam takarım Maxx bataryasını ona mis gibi kullanırım. Proje aklımda. ;)

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Mert, maxxdan aldığın kullanım süresinin 3-5 katını alırsın kardeşim. AHD hem süper ekrana sahip hemde 28 nm Maxx'e göre. Razrdaki batarya AhD'de var yemin ediyorumki tam 1 gün gidiyordu. Razrım 40 nm olduğu icin, şarjı 8 saat zor çıkarıyor benim kullanımıma haftaiçi. Haftasonu 14 saat gördüm. :)

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bakalım bulursam uyguna alacağım. :)

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Güzel değerler özgür abi. AHD Maxx olayın hakkını vermiş.

.
  14. remy_
        Like  

.

User deleted

ekran goruntumu yanlıslıkla sildim.. tum gun mobile data acık arkaplanda face-whatsapp-twitter-vs programlar.. gun içi nette gezinme 2 saat kadar.. netten dosya indirme ve marketten prog indirme de dahil.. ekran parlaklık en az ayarda.. aklıma gelen bunlar şimdilik..

sonuc : sarjım %20 kaldı - kullanım surem 18 saat

ilerleyen gunlerde ekran goruntusu alıp tekrar paylasacagım..

.
  15. ekokrem
        Like  

.

User deleted

screenshot2013041312323
    screenshot2013041312323
    Bendeki AHD fazla uyku moduna girmiyor sanki.. 4.1.1 stock

.
18 replies since 24/2/2013, 14:37   342 views
  Share  
.