xt890 custom rom?

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

User deleted

meraba arkadaslar xt890 a gore acaba custom rom bulabikirmiyiz ki ben baya arastırdım bulamadım bilgili olan arkadaslar varsa yardımcı olabilirler mi acaba

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

XT890'ın geliştiricisi yok malesef. Şuan için CUSTOM ROM mevcut değil ilerleyen zamanlarda çıkarabilirler.

.
  3.     Like  

.

User deleted

anladım teşekkürler üstündeki orjinal cok iyi fakat insanoğlu merak etmeden duramıyor işte :D

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Gerek yok bence o cihaza. Jelly Bean var, daha ne olsun. :)

.
  5.     Like  

.

User deleted

acaba android 5.0 key lime pie güncellemesini vereceklermi bizlere simdiden heyecanlanıyorum

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hiç zannetmiyorum, 5.0'ın ucunu bile göremeyiz bence. Vericez derler bizim RAZR'lara ATRİX'e yaptıkları gibi yaparlar.

.
  7.     Like  

.

User deleted

senin cihazı bilmiyorum ne ama bu xt890 bambaska bi cihaz ya performans cok cok üst düzey benckmark testi yaptım 15100 ü gördüm ilk defa bir cihazım oldu bu kadar performanslı bence 5.0 rahat görür bu cihaz heleki google işbirliğinden sonra

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

İMZA'da yazıyor benim cihaz. XT890 Kullandım Sinan abi'de. Maxx'i verip abi ver bunu diyesim geldi. Çok sağlam, hoş, küçük ama büyük. Ama bataryası bana gitmez. :) 4.1 Yeni aldı zaten. 4.2 alır ordan sonra desteğini keser Google. Ben ümitli değilim açıkcası. Razr'lara da Atrix muamelesi yapacaklar. Daha Türkiye'ye JB çıkarmamaları bile söz konusu. Ayrımcılık yapıyorlar resmen. Anlamak mümkün değil. Değil 4.1, 5.0 imkanı yok, yok bence.

.
  9.     Like  

.

User deleted

atrix modellerinde biraz fiyasko oldu evet ama bu razr motorolayı baya toğparladı onlarda bunun farkında ve bence razr kullanıcılarına hakettğini verecekelr ben hala umutluyum birkaç yazı okumustum eleman alımları basladı yonunde bu nexus x üzerinde calısırken aynı zaman da yazılım geliştireceklermiş diye ama bakalım heee bu arada batarya dedinde arkadas sen teli elinden hiç bırakmıyon galiba bir de ben kendime cok aktifim derdim :D xt890 bataryası baya baya iyi nasıl gelmedi sana :D

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

İşleri ne? Telefon ve yazılım üretmek. Niye destek vermezler anlamıyorum. Bekleyip göreceğiz. Her gün olmasa da çoğu zaman elimden bırakmam. 3G hep açık, Whatsapp, telefon görüşmesi, mesaj, instagram, facebook, twitter ve internet hep kullanırım. Fotoğraf çekmeyi de ekleyeyim. Üniversite bölümüm gereği çizim de yaptığım oluyor. Son olarak oynadığım oyunlar da var online. Onları da takip ederim. Gazete okurum, spor sayfalarına girerim. Bilgisayarım yanımda olmadığında yaptığım şeyler bunlardır. Peki siz bunların kaçını yapıyorsunuz?

.
  11.     Like  

.

User deleted

online oyun internet face whatsapp instagram telefon görüşmesi ne sen sor ne ben soyleyim :D internet hep aktif havalimanında bilgi işlemçiyim mail falan geliyor o yuzden hep aktifim genelde kablosuz ama 3g de kullanıyorum tabiki ve birtek bu xt890 eve geldiğim de hala daha yüzde 35 sarzı duruyor gri kalanları fiyasko oldu

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Razr İ'yi bilemem ama Razr XT910 bunların hiçbirini karşılayamadı bende. Ama Beyaz RAZR'ı özlemiyor değilim. Maxx'le mutlu ve rahatım. İleride Maxx HD Düşünüyorum eğer Motorola Maxx HD bataryalı yeni bir model çıkartmazsa.

.
  13.     Like  

.

User deleted

anladım ama işlemçi gercekten önemli intel genelde düşük pil tüketir üstünde intel işlemci olması gercektende hem performans hemde düşük pil tüketimi sağlıyor yani razr maxx e rakip olabilir pil konusunda :D ama yenemez :D:D

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Tabi, içindeki yazılım da intel işlemciye göre düzenlendiği için bataryanın iyi gitmesi normal. Ama benim kadar kullanıyorsanız şahsen inanmam batarya'nın o kadar uzun gittiğine. İsterse intel değil amd+intel olsun 2000 mAh ve 3300 mAh batarya arasındaki farkı örtemez. :)

.
  15.     Like  

.

User deleted

örtemez doğru ama su var gercektende cok cok iyi bir pil ömrü var bence basta kabullenmedim 200 mAh ile ne kadar olabilirki bu kadar özellik varken diye düşündüm ama yanılmısım diğer 2000 mAh lık tellere farkı tam manası ile basıyor bence bataryası 3000 mAh :D

.
15 replies since 3/3/2013, 23:38   188 views
  Share  
.