şarj sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. frtn1905
        Like  

.

User deleted

dün akşam telefonun şarjı 0 oldu ve kapandı. bu saate oldu şarj doluluk yüzdesi 89. neden bu kadar yavaş doluyor . anlamadım. bir sorun mu oldu telefonda acaba. kullandıgım rom hybrid.

bilgisi olan arakdaşlar yardımlarınız esirgemez umarım.

Edited by frtn1905 - 16/3/2013, 13:27

.
  2. frtn1905
        Like  

.

User deleted

telefonunum şarjı çok çabuk bitiyor.usb den laptoba bağlı usb tehter ile nete giriyorum ama şarjı yine bitiyor. neden bu kadar çabuk bitiyor

.
  3. czoguz
        Like  

.

User deleted

Usb'den şarj biraz sıkıntılı doluyor verdiği voltajdan olması gerek diye düşünüyorum normal prizden verdiğin zaman 1-2 saate kadar doluyor ama laptoptan şarj etmeye kalkıştığın zaman 5-6 saat anca doluo oda %80 oranında tam dolmuyor ..

ama sen prizden şarj ediyorsan bu sorun devam ediyorsa kullandığın şarj aletini değiştir veya batarya ikisinden birisinde ben her ikisinide değiştirince normale dondu .

.
  4. frtn1905
        Like  

.

User deleted

QUOTE (czoguz @ 12/3/2013, 11:28) 
    Usb'den şarj biraz sıkıntılı doluyor verdiği voltajdan olması gerek diye düşünüyorum normal prizden verdiğin zaman 1-2 saate kadar doluyor ama laptoptan şarj etmeye kalkıştığın zaman 5-6 saat anca doluo oda %80 oranında tam dolmuyor ..

ama sen prizden şarj ediyorsan bu sorun devam ediyorsa kullandığın şarj aletini değiştir veya batarya ikisinden birisinde ben her ikisinide değiştirince normale dondu .

siz hangi şarj aletini kullanıyorsanız...orijinal mi?

.
  5. czoguz
        Like  

.

User deleted

hayır ama soyle diim ben size şarj aletinin arkasinda 50/60 Hz ve OUTPUT 5v 0.55A olmasına dikkat edin çünkü daha yüksek voltaj veya daha az voltaj verdiğiniz zamn şarj olmaz veya çok geç şarj olur .

.
  6. frtn1905
        Like  

.

User deleted

QUOTE (czoguz @ 14/3/2013, 09:50) 
    hayır ama soyle diim ben size şarj aletinin arkasinda 50/60 Hz ve OUTPUT 5v 0.55A olmasına dikkat edin çünkü daha yüksek voltaj veya daha az voltaj verdiğiniz zamn şarj olmaz veya çok geç şarj olur .

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-m...efview%3dlister

bu ürün sizce nasıldır. şarj konusunda bir sorun çıkartır mı? yardım ederseniz sevinirm

.
  7. czoguz
        Like  

.

User deleted

evet bu uygundur benimde şarj aletim böyle :)) kullanabilirsiniz

.
6 replies since 10/3/2013, 16:37   101 views
  Share  
.