Rehberim gitti yardım ...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. czoguz
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhaba rehberim durduk yere gitti hiç bir şeyde yapmadım orjinal rom yüklü 2.3.5 hata verip duruyor yeni kişi eklemeye çalıştığım zaman her yeri araştırdım bulamadım sorun devam ediyor yeni kişi eklemeye çalıştığım zaman şu hatayı veriyor

The application Contacts Storage (proces com.motorola.contacts) has stopped unexpectedly. Please try again.

bu sorunuma yardımcı olabilir misiniz :((

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Rehberinizin ve telefon üzerindeki verilerinizin yedeği varsa fabrika ayarlarına dönün bence.

.
  3. czoguz
        Like  

.

User deleted

sıkıntı orada hiç tahmin etmedim ki böyle durumda yedek almayı hani normalde rehberi goruyorum nu. var arama yapabiliyorum ama yeni nu. kaydetmek istediğimde bu hatayı alıyorum

.
  4. onemsiz
        Like  

.

User deleted

cihaz rootlumu değilse photon torpedo ile rootla arkasına moto dx2 kur adaptöre tak recovery yap wipela sorun gider inşallah

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam oğuz,

Gmail.com 'a gidin, hesabınızla oturum açın. Rehber'i seçin. Diğer'e tıkla > dışa aktar yap. Böylece masaüstüne rehber yedeğini almış olacaksın.
    Sorunu çözmek için telefonda settings > applications > manage applications > all > com.motorola.contacts bul ve üstüne tıkla, gelen ekranda clear cache yap.

.
  6. czoguz
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar teşekkür ederim telefona reset atmıştım telefon komple menüsü çökmüştü bende USS. rom attım daha sonra Custom rock :) sonra Hybrid Locked attım :) telefon eskisinden canavar oldu :) teşekkür ederim

.
5 replies since 12/3/2013, 11:25   152 views
  Share  
.