ACİL YARDIM

« Older   Newer »

Share  
.
  1. czoguz
        Like  

.

User deleted

Rehber sıkıntım wardi fabrika ayarlarına döndüm şimdi ekran gelmiyor tuş kilidini açınca

The process com.motorola.service.main has stopped unexpectedly

hatasını alıyorum bi türlü bulamıyorum çözemedim telefon bu şekilde kullanılamaz halde bendeki bu com.motorola dosyaları çöktü galiba bunu nasıl düzeltebilirim orjinal romlu 2.3.5 recovery yüklü değil unlock olmadığı için ..

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Orijinal ROMu RSD Lite'la flashlayacaksınız ancak Photon konusunda bilgim yok o yüzden kesinkes "Şu dosyayı flashlayın, açılır." diyemem, eğer siz de bilmiyorsanız uzman birinden yardım bekleyin ve bilmediğiniz dosyaları flashlamayın sakın, brick riski var

.
  3. czoguz
        Like  

.

User deleted

teşekkürler yardım bekleyeceğiz artık :(

.
  4. remy_
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47289894

1.sayfanın en altında 154_5 dosyanın nasıl yapılacagını burak (border force) anlatmıs.. bunu uygulayın ve tamamlanınca cihaz restart dongusune girerse wipe cache dalvik işlemlerini yapın.. flashlama işlemine FULL sarj olmadan baslama... kolay gele

.
  5. czoguz
        Like  

.

User deleted

şimdi yapmaya çalışıcağım inş. olur .. teşekkürler

.
  6. remy_
        Like  

.

User deleted

burdan yazarsak dha cok kisi gorup yardim alma sansin artar...

rsd flashlamayi okuyup kavrayip tekrar dene bi istersen sorun cikmamasi gerekir.. moto suruculeri ve rsd lite son surum yukle ve o dosyayi flashla.. orjinal halini alir cihazin basa doner yani

.
  7. czoguz
        Like  

.

User deleted

RSD lite v5.5 Multi-Flash yüklü

Motorola_End_User_Driver_Installation_5.2.0_32bit yüklü ..

hatalar aynı

.
  8. czoguz
        Like  

.

User deleted

Sorun Çözüldü ..

.
  9. onemsiz
        Like  

.

User deleted

yeni alan nasıl belli oluyo heryerde heryere yazıyo androidin bu güselliğini seviyorum.oynayabiliyosun

.
  10. remy_
        Like  

.

User deleted

ben photon ve atrix kullanıcısı olarak sunu acıkca ve rahatlıkla diyebilirim ki photon baya bi önde atrixten... gorseli ,durusu ,saglamlık hissi ,stabilitesi ,kamerası , hdmı baglantısı vs vs.. atrix rom olarak cesitlilik sunuyor amma mesela sd carda attıgım resimler fln photon canavar gibi acıyo atrix işkence cekiyo..

photonda yasadıgım tek problem go backup ile yedek alıp,yeni kurdugum romun uzerine gmail oturum actıktan sonra go backup yedeginide ustune ekleyince bildigin corba olmustu.. :))

sunuda ekleyeyim atrix ekran koseleri elimde kalacak hissi verirken photon ekran muthiş bi sekilde kasayla bir gibi..

.
  11.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Atrix'in ekranı kasanın çok içinde gibi ve Atrix kalın bir cihaz. Ben de tasarım olarak sevmiyorum ama günlük kullanım için gayet yeterli cihaz. Bir de tabi TR satışının olmuş olması, garanti vs diyince Atrix daha çok tercih ediliyor.

.
10 replies since 12/3/2013, 13:19   449 views
  Share  
.