[GSM] Jelly Bean OTA 982.124.14.XT910.Retail.en.AU

ORJİNAL JB, 2 adımda !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bkr89
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bkr89 @ 27/3/2013, 23:56) 
    bende zaten ics au yüklü rootlu ayrıca şimdi benim yeniden flashlamama gerek yok sanırım değil mi yani yüklediğim programlar gider mi sıkıntı çıkarır mı birde geçici unroot demişsiniz şart mı?

Denedim olmadı install aborted dedi en baştan au ics flashlamam lazım sanırım ama olması gerekirdi

QUOTE (bkr89 @ 28/3/2013, 00:18) 
    QUOTE (bkr89 @ 27/3/2013, 23:56) 
    bende zaten ics au yüklü rootlu ayrıca şimdi benim yeniden flashlamama gerek yok sanırım değil mi yani yüklediğim programlar gider mi sıkıntı çıkarır mı birde geçici unroot demişsiniz şart mı?

Denedim olmadı install aborted dedi en baştan au ics flashlamam lazım sanırım ama olması gerekirdi

komedi ya şimdi de güncelleme kontrol yaptım kendi buldu güncellemeyi sanırım kurmaya çalışırsam sıkıntı olacak gibi deneyeyim risk alıcam artık.Eğer olursa ya zaten güncelleme gelmişti osinte adlı kullanıcının dediği gibi oldu yada install aborted derken birşeyler kurdu ama beceremedi gibi sonucu yazıcam
    sonuç: güncellemeyi kendi bulmasına rağmen yine kuramadı root ile alakalı bir şey mi kaldırmam mı gerekiyor root u

Edited by bkr89 - 28/3/2013, 01:44

.
  2. e_cool
        Like  

.

User deleted

Şuan update'yi yapıyorum.. :)
    Çok uzun sürdü yalnız..300 küsür mb.lik dosya yüklenemedi 10dk.dır..

Edit..:
    Hele şükür bitti.. yalnız root olayını yapamadım.

.
  3. french press
        Like  

.

User deleted

Root olayı yemedi malesef,

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

arkadşlar aklıma takılan bir konu var şimdi biz resmi orjinal güncelleme attık atmasınada bizim garanti olayı ne durumda peki. yarın bize derlerse yok arkadaş türkiyeye orjinal jb vermedik ne olacak bunları sadece fikir edinmek açısından soruyorum yoksa artık umurumda değil garanti olsa bile iş işten geçti :PPPP

.
  5. DroidRazr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 28/3/2013, 08:53) 
    arkadşlar aklıma takılan bir konu var şimdi biz resmi orjinal güncelleme attık atmasınada bizim garanti olayı ne durumda peki. yarın bize derlerse yok arkadaş türkiyeye orjinal jb vermedik ne olacak bunları sadece fikir edinmek açısından soruyorum yoksa artık umurumda değil garanti olsa bile iş işten geçti :PPPP

AU rom'a geçenler sistem bilgilerinin resmini çekip topluca (ben daha geçmedim Verizondu Çindi AOKP dı falan) Motorola'ya göndericen Ahanda al sana kapak der gibi :blink.gif: :biggrin2.gif:

.
  6. damn2u
        Like  

.

User deleted

Sakarya da hastanede olduğum için uzun süre pc başına geçemeyeceğim ve şaka gibi Mega upload sitesine girdiğimde çarklar dönüp kalıyor, dosyayı indiremiyorum, sinir geldi..

.
  7. e_cool
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Mega'dan dosyayı indiremeyenler için Update dosyasını 4shared'e yükledim....:

http://localhost/zip/ElmToNZ_/SPYDER...SPI-328_04.html?

Link ilk post'a eklenirse daha güzel olur.

.
  8. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

Malesef root yedeği aldığım halde root yetkisi geri geldi gözüküyor ota rootkeeper ile ama root gelmemiş. BMM root yetkisi yok diyor.

.
  9. brockk
        Like  

.

User deleted

bunu yaptktan sonra cihazımız garanti dışı kalacak değil mi?

.
  10. onurrum
        Like  

.

User deleted

Rot alindigi zaman malesef garantiden cikar diye biliyorum ama tabiki belkide bu durum sadece almanyada gecerlidir türkiye de durum nasil bilmiyorum ama tahminim türkiye de de aynisidir

.
  11. brockk
        Like  

.

User deleted

cihazı unroot etme yolları mevcut ama. bu güncellemeden geri dönüş yok sıkıntı orada :(

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Bendede bmm root yetkisi yok diyor r ootkeperle yedeklemiştim superuser var ama yetkiyok

.
  13. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ben bu kurulumdan birsey anlamadım, Avustralya ICS 673.94.328.XT910 burda ics var, ilk başta bunu normal olarak kuracazı bilgisayardan, ardından Blur_Version.673.94.328.XT910.Retail.en.AU.zip dosyasını orjinal stock tan kuracağız doğrumudur?
    root olayı çok önemli değil benim için ilerleyen zamanlarda bu rom için root çıkmaz mı ?

.
  14. french press
        Like  

.

User deleted

Rootu yedekleyip tekrar restore etmek bende de yemedi

.
  15. ercuezel
        Like  

.

User deleted

merhaba
    ola ki ilerde türkiye için de 4.1.2 çıkartılırsa onun yüklenme ihtimali var mı? Yoksa ona da sadece tr 4.0.4 üzerinden mi geçilir?

.
131 replies since 27/3/2013, 17:58   7640 views
  Share  
.