Yeniden ZN5 !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 11/4/2013, 22:35) 
    Peki o zaman bende One'dan örnekler ekleyebilirim yakın bir zamanda.
    Beklemede kalın..

Yeni HTC ONE'ın hayırlı olsun border force, harika bir cihaz. :thumb_yello.gif: Zn5 ile çektiğim bir fotoğraf.

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Thanks a lot big brother :P
    Harika cihaz, işlemci, batarya, kamera ve ses olarak.Özellikle ses, sanarsın musicbox öyle güzel çalıyor. :D
    Her ne kadar Moto forumunda olsak bile aşırı kaçmadan hakkını vereyim dedim, yiğidi öldür hakkını ver derler.

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Hakkını ben veririm :P Hehehehe. Sinan Abi fotoğrafta noise var, bence olmaması gerek. Yine de gayet başarılı.

QUOTE (border force @ 11/4/2013, 22:45) 
    İkimizde az ışık ortamda çekeriz sorun değil, sizler bilirsiniz valla.
    Bu aralar acayip yoğunum söz vermeyeyim ama fotolar eklerim yani..

Vallahi aklımda güzel fikirler de var da haydı hayırlısı diyelim. İleriye dönük bir şeyler düşünüyorum fakat Sinan Abi'yle konuşmak lazım ^_^

.
  4. ErgN
        Like  

.

User deleted

Daha iyi fotolar bekliyorum senden sinan abi :) Fotoğraf işinden anlayan .RAW formatında fotoğraf çekip renklendirenler vardı o fotoğraflara bakınca prof makinelerle kıyaslanması gerektiğini anlarsınız.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tamamdır kardeşim daha güzel fotolar çekerim. Fotoğraf çekmeyi de bilmek lazım tabi. :) BX50 dün posta ile geldi. İngiltereli satıcılardan ürün almayı seviyorum maks 7 günde elinde :)

.
  6. El Fuego
        Like  

.

User deleted

sinan bunun hdmi kablosu da vardı yanlış hatırlamıyorsam. kutusundan çıktı mı? bir de bunun hdmi kablosu razr uyumlu mu? standard jack diye hatırlıyorum.

.
  7. ErgN
        Like  

.

User deleted

Aynen abi 3.5mm jack diğer ucuda 2 taraflı video ve audio şeklinde. VGA oluyor galiba

.
21 replies since 4/4/2013, 23:04   614 views
  Share  
.