Razr xt910 titreşim sorunu?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brockk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar telefonun titreşimi çalışıyor.Ancak klavyeden girişi titreşimli yaptığımda bir süre tuşlara basınca titreme oluyor sonra kesiliyor. Sebebini bilen varsa lütfen yardım etsin :)

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

hangi sitemi kullanıyorsun kardeş?

.
  3. brockk
        Like  

.

User deleted

orjinal jb au sürümü

.
  4. kiprit_
        Like  

.

User deleted

bende arthur un modifiye au jb yi kullanıyorum öyle bir sorun yok.
    sistemi yükledikten sonra wipe leri yaptınmı?

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

farkli klavye ile dene. sorun hepsinde ayniysa romdan kaynakli. eger sadece orj klavyede ise ozman ayarlar.uygulamalar a gir oradan tüm uygulamalara gir klavye prgramini bil verileri temizle ön bellegi temizle yap, belki duzelir.

.
  6. brockk
        Like  

.

User deleted

fiziksel bir sorun var arkadaşlar xda da da birkaç kişi bunu yaşamış. telefonun üstünden vurunca titresim geri geliyor. ne kadar saçma bi şey ya.

.
  7. CemOnur
        Like  

.

User deleted

Cihazın arka kapağını açıp bataryanın sağ alt tarafındaki titreşim motorunu kontrol edebilirsin. muhtemelen hareketini engelleyen fiziksel bişey vardır.

.
  8. brockk
        Like  

.

User deleted

cihazın arkasını açtım titreşim motorunda herhangi bi engel yok ancak temassızlık devam ediyor. neyse alıştım ben artık sorun yok :D

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bu sorun bendede başladı ya acayip sinirlerimi bozuyor :@ kronik bir sorun galiba biri arıyor telefon titremiyor varmı böyle bişey ya !

.
  10. brockk
        Like  

.

User deleted

jb de yükledik garantiye yollasak bakmazlar :)

.
  11. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

forumdan bir arkadaş jb sürümüyle garantiye yüklediler geri gönderdiler, ondan haberleri alırız :)

.
  12. brockk
        Like  

.

User deleted

inşallah olur ya telefondan çok memnunum ama böyle salak salak sorunları da olmasa :D

.
  13. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

salak sorn degl ya snr bozucu arayanlari duymuyorm derste titresime brakyrm msja yant vereym dye onu da duymuyorm ondan snra bo tartisma :)

.
12 replies since 29/4/2013, 11:18   254 views
  Share  
.