Motorola'nın Ghost Kod Adlı Akıllı Telefonu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. oricalcus
        Like  

.

User deleted

Mart ayında çok sayıda görüntüsü ve bir inceleme videosu ortaya çıkan Motorola'nın Ghost kod adlı akıllı telefonu evleaks tarafından yeniden internete sızdırıldı. ABD'de hizmet veren AT&T operatörü için hazırlanan XT912A model numaralı esrarengiz aygıt, tecrübeli mobil üreticinin resmen Google'ye satılmasının ardından arama motoru devinin etkisini hissettireceği ilk çözümlerden biri olması bekleniyor. Varsayılan Android 4.x işletim sistemi kullanıcı arayüzü ve yeni Google Play Store sürümünü beraberinde getirecek cihazın son görüntülerdeki prototipinin, final dizaynın gün yüzüne çıkmaması için siyah kutu şeklinde bir kasayla operatörlere yollanan ünitelerden biri olduğu tahmin ediliyor.

GLBenchmark test sonucu sayesinde 1.7GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro çipset ve 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğü gibi detayları zaten gün yüzüne çıkmış olan akıllı telefon, görüntülerden anlaşılacağı üzere yaklaşık 4 inç büyüklüğünde bir paneli bünyesinde barındırıyor. Uzun süredir iddialara konu olan X Phone olduğu ileri sürülen orta seviye telefonun arka kapağına ait yeni bir görsel de iddiaları doğruluyor. Model bilgisi XFON AT&T olarak not düşülen cihazın çıkış yapacağı operatör veya operatörler tarafından test edildiği biliniyor. Elde bulgulardan hareketle Ghost'un yakın zamanda resmiyet kazanacağı belirlenirken; X Phone'nin üst düzey bir ürün değil, bütçe dostu sınıfına mensup olacağı da ortaya çıkmış oluyor.

Kaynak: donanımhaber.com

.
  2. ErgN
        Like  

.

User deleted

Atrix deseler inanırım :) Galiba son motorola telefonum Razr Hd olacak.

Edited by smnfrkn - 3/5/2013, 11:49

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Aşağıdaki cihazın (O da başka bir XT912A görseli.) sanki bir kap içine oturtulmuş hali gibi duruyor cihaz. Sanırım sonuncusunda çıkarmışlar kaptan ama arkası kevlar değildi önceki görsellerde. Bu cihaz iyi bir çıkış olabilir Motorola için.

Yanlışlıkla ErgN abinin postunu editledim, kusura bakma abi :)

motorola-xt912a-2

.
  4. oricalcus
        Like  

.

User deleted

4 '' olursa, arkası da kevlar olursa..

Affetmem. ^_^

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Motorola o kadar bekledikten sonra sadece bir nexus 4 alternatifi çıkarırsa beni üzer.

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

tip olarak igrenç :D

.
  7. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Fiyat politikası belirlemek icin piyasanin tepkilerini olcuyorlar sanki istikrarli bir satisi varmis gibi herifler M7 cikardi bunlar hala yazilimi on numara eksiksiz bir cihaz yapmis gibi yok test ediliyor da dısına kasa gecirip gizliden nunarasiyla resim yayma dedikodu yalaniyla cocuklari yada anlamayanlari kandirirlar. One s kadar is yapsin öp başına koy !

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

Güle güle Motorola, sen böyle devam et ; Evrendeki tüm sevenlerini üz. gif

.
  9. El Fuego
        Like  

.

User deleted

ben ''hayır!'' diyorum. medyatik algılamayın; tüm içtenliğimle...

.
  10. Peslek
        Like  

.

User deleted

donanımhaberde 4.65" olacağı yazıyor .. Bence güzel telefon ekranı falan çok hoş. linkten ayrıntılı fotoğraflara bakabilirsiniz http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlar...a-XT912A_13.htm

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Tasarım hafiften hoşuma gitse de, özellikleri bir o kadar kötü. Neymiş? Bütçe dostuymuş. Zaten Atrix ve Razr fiyatları uygun fiyatta satılıyorken neyin bütçe dostuysa? :) Sen telefon piyasasından bayağı geride kalmışsın bütçe dostunu düşünüyorsun. Düşün düşün de, Çıkart adamakıllı bir amiral gemisi ondan sonra düşün. Sanki ellerinde telefon yapacak malzeme yok. :)

.
  12. damn2u
        Like  

.

User deleted

Ürün özellikleri gayet sıradan maalesef.. Malzeme kalitesi, farklı tasarım ve bir kaç modelinde ki yüksek amper pil kullanımı dışında bir şey ifade etmiyor artık Motorola. Sırf şarj sorunum ve yurt içi garantili ürün tutkum yüzünden Galaxy Note 2 aldım ve malzeme kalitesi dışında ki her konuda beni fazlasıyla tatmin etti.

Note 2 fiyatına kaliteli bir Motorola ürün almak isterdim fakat Motorola kendisi kaybetti. Daha bir çok sevenini kaybedecek gibi gözüküyor Motorola.

.
11 replies since 3/5/2013, 09:01   236 views
  Share  
.