Telefon açılmıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Peslek
        Like  

.

User deleted

:bash.gif: Telefonumun sorunu 2 gün önceden reset atmayla başladı kendi kendine açılıp kapanıyordu dün opera ile motomodtr de dolanırken telefon dondu renk kayması falan oldu kapattı açtı tekrar açıldıktan sonra subway surfes oynarken tekrar dondu ve renkler yine birbirine girdi (sanki LCD çatlamış gibi) tekrar açıldığında telefonun hafızasını silip android recoveryle başlattım ve wipe data/cache yi yaptım ve başlattım tam telefonun kilidini açtım tekrar renk kayması oldu bataryayı çıkarttım bir dahada açılmadı telefon dual core yazısında kaldı.Sonra RSD ile 1FF-sunfire-user-2.3.5-4.5.1A_SUN_USC_19.0-19-release-keys-signed-USC-US bu dosyayı flashlamayı denedim telefona yine birşeyler oldu yarıda kesti . failed to boot 4 starting RSD yazısı geldi tekrar flashlamayı denedim olmadı tekrar tekrar denedim olmadı fastboot ile başlatamıyorum bazen telefon RSD ile bile başlamıyo donup kalıyo dual core yazısında işte takılınca ekran böyle oluyor

Edited by Peslek - 4/5/2013, 20:12

.
  2. Peslek
        Like  

.

User deleted

Yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler.

.
  3. faxcon
        Like  

.

User deleted

böyle birşeyle daha önceden karşılaşmadım.nasıl çözülür bir fikrim yok.

.
  4. Peslek
        Like  

.

User deleted

3 gündür uğraşıyorum araştırıyorum yok telefon RSD ilede başlamıyor denk getirirsem flashlamayı deniyorum yine olmuyor .sinirlerim bozuldu artık

.
  5. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

Geçmiş olsun hocam. İşlh en kısa sürede çözersiniz sorununuzu. Yardımcı olmak isterdim ancak bu konuda hiç bir bilgim yok. Maalesef bizim sayfada da in cin top oynuyor :(

.
  6. Peslek
        Like  

.

User deleted

Valla öyle okula falan gitmedim 4 gün hala sonuç alamadım telefon RSD modda açılmıyor işin ilginci sadece motorola amblemi dual core yazısı bir tek batar ya bitince failed to boot 4 starting RSD battery is low diyor batarya bitmeden RSD mod gözükmüyor . Hala sorun çözünmemiştir yardımlarınızı bekliyorum .

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bende ilk defa karşılaşıyorum fakat anakart arızası olduğu kesin. Sorunu bile bilmeden çözüm önerisinde de bulunamıyorum malesef. Geçmiş olsun kardeşim.

.
  8. Peslek
        Like  

.

User deleted

yani döndürmenin yolu yok mu diyosun

.
  9. orcunt7
        Like  

.

User deleted

XDA a da aktif olarak konu açabilen biri belki yardımcı olabilir. Belki bu konuyla ilgili yardımı dokunucak başına gelen birisi ne olduğuyla ilgili biri yardımcı olur var mıdır öyle biri bu konuyu oraya taşıyabilicek?

.
  10. Peslek
        Like  

.

User deleted

Gerçekten böyle birşey iyi olur .

.
  11. remy_
        Like  

.

User deleted

basıma cok sukur gelmedi ama RSD ile flashlama işleminde yarıda kalınca zaten otomatikman cihaz çöp olmuyor mu? keske flashlama işlemine hiç girmeseydin daha basit bir yol bulunabilirdi bence.. tabi bir yolu varsa

.
  12. Peslek
        Like  

.

User deleted

flashlama işlemi yarıda kalınca failed to boot 4 hatası almıştım daha öncedende başıma gelmişti ama ...

.
  13. Peslek
        Like  

.

User deleted

RSD mod ,fastboot , android recoverye ulaşamıyorum arkadaşlar yok mudur bir çaresi telefon sürekli dual core da kalıyor sorun çözülmedi yardımlarınız bekliyorum.

.
  14. remy_
        Like  

.

User deleted

Senin cihaza baya uzuldum yapacak bisey yok gibi gorunuyo.. abd motorola bile baksa cihazina ugrasmadan anakart degisim der.. sanirim cöp oldu cihazin..

.
  15. El Fuego
        Like  

.

User deleted

renk kayması hayra alamet değil. donanımsal bir sorunu gösteriyor. amerika ya göndere imkanınız varsa, gönderin bence.

.
25 replies since 4/5/2013, 17:54   240 views
  Share  
.