[TAVSİYE] Beats Audio™ v2.3

Müzikten anlayanlar için.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

mt2u4

Bu uygulama sisteminize Beats Audio™ sürücüsünü yükleyecektir. Çok gerekli bir uygulama müziğin kalitesini seven insanlar için. Kendi cihazımda denedim (Razr xt910) gerçekten harika kalite ya şok oldum resmen, sevmediğim müzikleri bile dinliyorum. Herkese tavsiye ediyorum :) Kulaklıkla çok fark ediyor, normal hoparlörde fark yok

Kurulum için, root olması gerekiyor sürücülerin yüklenmesi için, root yetkisinin hepsine evet deyin, bende bir kaç defa superuser onaylamamı istedi, en sonunda OK diyorsunuz ve reset atıyor cihaz. Kurulum bittikten sonra kulaklığı taktığınızda bir müzik açın sol üstte bildirimde beats audio simgesi görünecektir. Müziğin kbps' sine göre kalite artacaktır, 320 kbps müziklerde daha net anlarsınız.
    Kurulum bittikten sonra , tam kalite için Ayarlar/ Ses / Ses Efektleri'ne girin ve kapalı yapın.

İndirmek için; www.mediafire.com/?dn7qhj2k30aqthj

Ben cihazımda Poweramp son sürüm kullanıyorum, bu sürümde daha kaliteli gibi ses geldi bana, link veriyorum

İlk olarak bunu kurun; www.mediafire.com/?2bl8w8bhudld5jl kurduktan sonra açmayın
    İkinci olarak full yapmak için bunu kurun; www.mediafire.com/?e892lbwvwww6una ve açın program full yapın, bu full yapma programını ana menüde görenmesini istemiyorsanız ordaki simgiye tik koyun programların yanında görünmeyecektir, sadece Poweramp görünecektir..

Denemek için öncelikle bu müziği telefonuza kopyalayın, bu programı yüklemeden önce kulaklıkla dinleyin, ardından beats audioyu yükleyin öyle dinleyin farkı göreceksiniz, Müziği indirmek için sağ tıkla farklı kaydet.

mt2mm

Emeğe saygı için teşekkürü çok görmeyin.

Edited by By.TRabZonLu™ - 5/5/2013, 23:55

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Öncelikle sağ olasın Trabzonlu.

Böyle başlayınca hep bir eksik buluyorum işte :D Eksik değil de şunu söylemek gerek; aslında abartılı şekilde müdahele etmiyor sanırım bir de kendi ekolayzır profilleri var programın onların da etkisi oluyor. Sesi esas etkileyen ses amfisidir o Beats olmadıktan sonra programlarla en fazla yan sanayi Beats ürünlerinin kalite seviyesini yakalayabilirsiniz.

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

dostum inan ben telefondan müzik dinlemeyi seven bi insan değilim, ama şuan bilgisayar yerine telden müzik dinliyorum o derece :) , motorolanın orjinal razr kulaklığıyla, 128 kbps ve yukarı ses kaliteleriyle gerçekten fark ediyor. Baslar gerçekten harika, Millet de deneyip paylaşır bakalım ne çıkacak :))

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Ben kendi Atrix'imde kullandım bir süre, yukarıda dediğimi bilir onu söylerim, kaldı ki Beats iyi olmasının yanında çok da şişirilmiş bir markadır, Beats amfili cihazlara bak örneğin HTC'nin One hariç eski telefonlarının kulaklık çıkışı ve One'ın hem kulaklık hem hoparlör çıkışı. Butterfly'ı bir arkadaşta denedik oradan biliyorum farkını. Kalite arttırmıyor demedim yani ama psikolojik şartlanmaları çıkarınca abartılı bir fark yok :)

Hiçbir zaman telefonlar müzik dinlemek için yapılan cihazların yerini tutmuyor. Aşağı yukarı bir yıl önce Sony NWZ-E363 müzik çalar aldım, dandik bir Philips kulaklıkla kullanıyordum. Sonra bir de Pioneer SE-MJ51 kulaklık aldım dinlediğim müziğin kalitesini ne sen sor ne ben söyleyeyim :) Telefonu o zaman şarj ve hafıza için bırakmıştım ama artık kalite için kullanmıyorum :)

Sonuç olarak deneyen arkadaşlar yazsınlar bekliyoruz ama bu iş sadece programla olacak iş değil, donanımın da destekçi olması lazım. Belki de benim Atrix ondan yetiremedi :)

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

sende haklısın tabi , tabi müzik için yapılmış cihazlarla aralarında çok fark vardır, ama benim dediğim şu öncekine göre fark yaptı telefonla müzik dinliyorum been :D olacak şey değil:) deneyen arkadaşlar paylaşsın bakalım neler çıkacak :)))

.
  6. 35grk35
        Like  

.

User deleted

paylaşım için teşekkürler... kendi kulaklığında biraz ses kalitesi arttı birde sony kulaklk var onunla deneyeceğim iki de sorum olacak bu betsaudionun bildirim simgesi kalkmıyormu ayarlardan notification tikini kaldırdım ama hala aynı iki poweramp programını verdiğiniz linkten indirdim full yapma programınıda kurdum yalnız ayarlara girdiğimde üst tarafta lisans onaylama başarısız diyor sizdede öylemi şimdiden teşekkürler

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

notification tikini kaldırmadım denemedim ama kaldırdıktan sonra kulaklığı çıkarıp takın ya da teli kapatıp açın, şuan sorunsuz kullanıyorum poweramp'yi.

.
  8. 35grk35
        Like  

.

User deleted

kapatıp açtım düzeldi. bendede sorunsuz çalışıyor poweramp ama o yazıya takıldı aklım.

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

farklı sürüm netten bulup yükleyebilirsin.

.
  10. ErgN
        Like  

.

User deleted

Paylaşım için teşekkürler. Beats programını bende yüklemiştim pek bir fark göremediğim gibi 10dk bir bildirim reklamları geliyordu. Gerçekten ses kalitesi istiyorsanız öncelikle motorolanın cızırtılı kulaklığından kurtulun ve paylaşımdaki poweramp programını kullanın.

.
  11. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bende öyle birsey olmadı bildirim falan, cızırtı falanda olmadı

.
  12. yuksel
        Like  

.

User deleted

beats audio yu yükledim ama simgesi bildirim çubuğuna gelmiyor.. yinede yüklenmiş ve çalısıyormu kaç kere açıp kapatım ondan öncede beats audio yu yükleme yaptım.. sonra next next diyip tekrar tekrar telefonu yeniden baslattım..

.
11 replies since 5/5/2013, 21:39   939 views
  Share  
.