XT912 4.1.2 Nasıl türkçe yapılabilir

« Older   Newer »

Share  
.
  1. nicolexx
        Like  

.

User deleted

Windows 7li makine yokki, Vista var, xp pro var, win 8 var...Sadece vistada denemedim

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

yakinlarda kopya oyun satan bi yer varsa ordan alirsin 5liraya win7 ultimale kurarsin o sklde denersin :D

.
  3. nicolexx
        Like  

.

User deleted

Windows 7 yok ki :)
    En iyisi İngilizceye devam etmek sanırım :)
    yada satıp xperia z mi alsam :)

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

hemen pes ettin sen bilirsin :D

.
  5. nicolexx
        Like  

.

User deleted

Pes etmem asılda da ancak Windows 7den değil bu..
    Başka bir şey..Bir şeyi yanlış yapıyorum sanırım.
    Başka bir yol varsa yapalım :)

.
  6. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 8/5/2013, 12:03) 
    Telefonunuzun açık halde olması gerekiyor.
    Ayrıca Ayarlar > Geliştirici seçenekleri (Developer options) > Hata ayıklama (USB debugging) ve Şarj olurken ekran (Stay awake) açık olmalı.
    Yine Ayarlar > Güvenlik (Security) > Bilinmeyen kaynakları (Unknown sources) açın.
    Ads_z
    Program yukarıdaki gibi olacaktır, telefonu usb kablo yardımı ile bilgisayarına bağlayın.
    PC'nizin telefonu tanımasını bekleyin.
    .zip dosyasının içindeki razr_blade dosyasını klasöre çıkarın. run.bat'ı çalıştırın.
    Enter'a basın ve işlemlerin bitmesini bekleyin, kısa bir süre sonra sizden Smart Actions programını açmanızı isteyecektir.
    Get started'a basın, battery saver'ı etkinleştirin ve save'a tıklayın.
    Home tuşuna basın ve ana ekrana dönün. Tekrardan enter'a basın.
    Program gerisini halledecektir. ROOT yetkiniz hayırlı olsun.
    Bilgisayar işletim sistemi windows 7 olsun , ve usb sürücülerin kurulu olduğundan emin ol.
    Root Dosyası; http://vulnfactory.org/public/razr_blade.zip

hep bekledim bi allahın kulu çıkıpta kardeşim bu RAZOR BLADE bununla xt910 u root edemezsin demediya :):):), güzel kardeşim RAZR_BLADE ile XT910 lar root olmuyor, sen şu sayfadakileri bi uygula bakalım. ha bide razr cular hemen öle pes etmez sonuna kadar araştırır, bulur ve yapar. :) hadi kolay gelsin
    XT912 ye nası olurda xt910 güncellemesi geliyor o da ayrı bir handikap :) seni cihaz XT910 olmasın.
    Root burada:
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54264194

.
  7. ifteri61
        Like  

.

User deleted

evet bende şimdi dikkat ettim.xt910 romu zaten ota ile update etmiş.benim ki gibi xy912 olsa idi 98.72.16 olurdu.
    hocam sen cdma değil gsm olan versiyonları yükleyeceksin.ama xt9010 larda cid diye bir hikaye var onu ou ve en önce onun backup al mutlaka ama mutlaka.bmm ile alınıyor.

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

adam xt912 dedi ben napayim:) her telefonun guncelleme ismini aklima mi tutayim :). guzel yakaladin kiprit_ :)

.
  9. kiprit_
        Like  

.

User deleted

yok trabzonlu senin yapacağın bişi yok ilk post biraz bilmece gibi yazılmış tesadüfen, orada yanılttı hepimizi, ilk mesajı okuduğumda benim bile dikkatimden kaçtı, şimdi razor_blade ekranını görünce jeton düştü benimde. :)

Trabzonlu bu arada kupada finale çıktınız, tebrik ederiz, ne o öle 6 gol be abicim :)

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

eyvallah dostum:) 6 tane evet , gelecek senenin fragmanını izledik :) feneride yensek yeter kupayı alalım :)

.
  11. nicolexx
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ifteri61 @ 9/5/2013, 19:10) 
    evet bende şimdi dikkat ettim.xt910 romu zaten ota ile update etmiş.benim, ki gibi xy912 olsa idi 98.72.16 olurdu.
    hocam sen cdma değil gsm olan versiyonları yükleyeceksin.ama xt9010 larda cid diye bir hikaye var onu ou ve en önce onun backup al mutlaka ama mutlaka.bmm ile alınıyor.

bmm ile backup almak için root olmak gerekmiyor mu??

Birde , benim cihazımın modeli xt912, 3300 mah bataryalı olan, ancak yazılımı xt910.
    Ve yukarıda defalarca sürümden olabilir mi diye sordum :) Ancak konu başlığı Xt912 olunca,koca koca harflerle yazdığım XT910.Retail.En.eu atlandı sanırım....Haklısınız valla..

.
  12. kiprit_
        Like  

.

User deleted

hala bir yanlışlık var bu işte nası yani xt912 ye, orjinal xt910 yazılımı atılabiliyomu ki.
    abi o cihaz 3300 mah bataryalı olan, razr maxx olmasın?

.
  13. nicolexx
        Like  

.

User deleted

başardıkkkkk, en sonunda başardık :)
    root olabildim :) şimdi backup ve kurulumda sıra

.
  14. nicolexx
        Like  

.

User deleted

arkdaşlar cid yedeğimide aldım
    Sıra Rom Yüklemede, konunun başındaki romu yükleyebiliyor muyum yoksa başka bir rom mu yükleyeceğim.

.
  15. kiprit_
        Like  

.

User deleted

nasıl root ettin bide onu yazsan.

.
60 replies since 7/5/2013, 07:51   872 views
  Share  
.