Fatsboot Low Battery Uyarısı Yardım Lütfen...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. wakuol
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar ilk yazdığım mesaj genelde forumda konuları takip ediyorum. Raz XT910 telefonuma rom yüklerken fastboot uyarısı aldım araştırdığım konulardan yapmaya çalıştım ancak şu anda low battery diyor ve bunu şarj etme olasılığım var mı;? Şimdiden teşekkürler...

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ses kısma tuşu ve power tuşuna basılı tut 8 saniye kadar. ardından telefon tamamıyla kapanacaktır. sonra ses açma + ses kısma ve power tuşuna basarak, beyaz yazıların olduğu bölüm gelecektir, fastboot moduna girdiğimiz yer , simdi telefonumuzu şarja takalım, ve o menüden en aşağıdaki, bp tools a (ses kısma tuşu yardımıyla) inelim. ve ses açma tuşuna basalım, telefon şarj olmaya başlayacaktır. (umarım.)

.
  3. wakuol
        Like  

.

User deleted

anlatımınız için teşekkür ederim ama telefon kapandıktan sonra ses kısma açma ve power tuşuyla tekrar açılmıyor. Gitti sanırım...

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

şöyle yapın , telefonu şarjı takın, fakat hızlı bir şekilde es açma + ses kısma ve power tuşuna basarak beyaz yazıların olduğu ekrana gelin. menüden en aşağıdaki, bp tools a (ses kısma tuşu yardımıyla) inelim. ve ses açma tuşuna basalım, telefon şarj olmaya başlayacaktır

.
  5. wakuol
        Like  

.

User deleted

maalesef öyle yapsam M harfinden sonra fastboot failure ekranına dönüyor...çok teşekkür ederim.. ya pcye bağladığımda beyaz ışık yanıyor şarj eder mi acaba???

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

şöyle yapın, telefonu usb ile bilgisayara bağlayın, ardından ses açma + ses kısma ve power tuşuna basarak beyaz yazıların olduğu ekrana gelin. bilgisayardan bağlantıyı kesin şarj aletini bağlayın ve o menüden en aşağıdaki, bp tools a (ses kısma tuşu yardımıyla) inelim. ve ses açma tuşuna basalım, sarj edebilir

.
  7. wakuol
        Like  

.

User deleted

dediğiniz gibi yaptım ama şarj başlamıyor fastboot ekranına dönüyor servislik oldu sanırım... neyse çok teşekkür ederim yardımlarınız için....

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

kardeş hemen pes ediyorsun , fastboot ekranına dursun o şekilde 3-4 saat dursun belki şarj olur . servise vericen de telefonu onlar zaten farklı bi rom sonrası bu şekilde olduğunu söylerlerse garanti dışı kalacak zaten. sana lazım olan factory kablo onunla şarj edersin

.
  9. wakuol
        Like  

.

User deleted

onu yapabilmek için 3 adet kablo mahvettim bugün... off ya... factory kabloyu bulabileceğim bir yer varmı ebay dışında...

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Türkiyede yoktur galiba. şimdi telefonu usb ile şarj bağlayın bp tools u açın ve girin, o şekilde dursun telefon sabah ola hayr ola.
    kendinize sıkıntı yaratmayın, servis en son çare.

.
  11. wakuol
        Like  

.

User deleted

Kardeş çok sağol ya... Telefon pcye bağlayınca kesinlikle açılmıyor beyaz ışık yanıyor orda kalıyor. Şarj aletiyle bağlayaınca açılıyor. Deneyip göreceğim inşallah olur sağol yardımların için...

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

inşallah diyelim. hayırlı geceler

.
  13. wakuol
        Like  

.

User deleted

kardeşim sabaha kadar şarjda kaldı ama tık yok.. Factory cable alabileceğim kimnse varmı forumda bilgin var mı??

.
  14. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

sayın admin var benim bu konuda konusmam doğru olmaz. Semseddin admin ile konusabilirsin.

.
  15. wakuol
        Like  

.

User deleted

Anladım sanada çok teşekkür ederim çözemezsem eğer teleservice vereceğim... artık çekeceğiz cezamız neyse :D:D

.
57 replies since 11/5/2013, 21:52   811 views
  Share  
.