İşte Motorola X Phone'un grafik testi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Google ve Motorola işbirliği ile piyasaya sürülecek olan Motorola X Phone akıllı telefon ile bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre X Phone, kullanıcıların zevkine göre özelleştirilebilecek ve 20 renk seçeneği ile birlikte gelecek.

Motorola X P hone'un netleşmeye başlayan özelliklerine göre 1,7 GHz hızında Qualcomm Snapdragon S4 PLUS veya Snapdragon 600 işlemci (bazı kaynaklara göre ise Snapdragon 800 işlemci) ve Android 4.2.2 işletim sistemine sahip olacak.

1368521877_motorola-x-phone

Şimdi Motorola XT1058 kod adına sahip cihaza ait GFX grafik testleri geldi. Sonuçlara göre cihazın pil performansı iyi olacak gibi görünüyor.
    İlk testte, "GFXBench 2.7 T-Rex HD C24Z16" , Motorola XT1058 1.485 kare (26.5 fps) elde etti. Buna karşılık HTC One 853 kare (15.2 fps) ve Galaxy S4 GT-I9500 ise 704 kare (12.6 fps) elde etti.
    İkinci grafik testinde ise "GFXBench 2,5 Mısır HD C24Z16" Motorola cep telefonu 6078 kare (53.8 fps), buna karşı HTC One 4133 kare (36.6 fps) ve Galaxy S4 '4572 kare (40.5 fps) elde etti.

1368521909_graphics-test

Not: Alıntıdır..

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eğer ekran 720P ise bu değerler normal, 1080P ekranda böyle ezici üstünlük sağladıysa mevcut grafik işlemcilerinden birini kullanmıyor demektir. Beklemekten bıktık çıkarın artık.

.
  3. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Valla bilemiyorum Sinan abi dediğin gibi 1080p de böyle üstünlük sağlamışsa gerçekten iyi ben haberi okuyunca bu kadar üstün olduğunu görünce şaşırdım açıkcası bir an önce çıksa da neyin ne olduğunu anlasak..

.
  4. El Fuego
        Like  

.

User deleted

yok böyle birşey. 2 seneye varmaz motorola kepenkleri indirir. google kendi geliştirdiği saçmasapan uygulamalara taktığı ismlerden birini koyar, sonuna ''by motorola'' ekler, 3-5 sene sonra da küllüm yalan olur. zayıf bir ihtimal olmakla birlikte 1 dolar gibi sembolik bir ücretle 3. ncü sınıf uzakdoğulu çanak anten üreticisine satar ismi.

bu saatten sonra da bir cacık olomaz, ben inanmıyorum.

.
  5. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Motorolanın bu duruma düşmesine gerçekten üzülüyorum arkadaş ülkemizdende nerdeyse hepten çekilecek sevdiğimizden dolayı hala daha motorola alıyorum daha yeni atrix hd aldım 1 ay olmadı şu anda kayıtsız bir şekilde evde yatıyor kullanamıyorum ve pasaportuda kolayca bulamayacagımı bildiğim halde aldım niye motorolacıyız seviyoruz yoksa gider alırdım bi samsung, sony veya htc rahat rahat kullanırdım bana yeterdi en azından ama motoroladan vazgeçmiyoruz sıkıntı çeksekte alıyoruz yinede sonuna kadar motorola E398, ZN5 ve ATRİX HD'm ile mutluyun :D

.
  6. orcunt7
        Like  

.

User deleted

Ben bi duyum aldım turkcellde çalışan bi arkadaşımdan motorola nın ismini google olarak değiştirmek istiyorlarmış ama tarafsız mahkemeler tarafaından bir çok kullanıcaya hitap ettiği için değiştirilemediğini duydum bu yüzden de motorolanın pazar payını düşürüp küçülmeye gidip isim değişikliğinden sonra patlama yapacağı düşünülüyormuş ne kadar doğru bilinmez tabi

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

valla görünüşe göre motorola X yalan olacak gibi. 15'inde google'ın yaptığı toplantıda da esamasi okunmamış cihazın okuduğum yazılara göre. hatta google bu cihazın beklentiyi karşılayamayacağına karar verip topu tekrardan motorola'ya atmış...
    galiba sonunda insanı motoroladan bıktırıp dükkanı kapatacaklar.
    baksanıza google galaxy s4 ve ekürisi cihazlar için çaba harcıyor; kendi satın aldığı motorola için yaprak kımıldamıyor...
    atrix'ten de sıkıldım valla...

QUOTE (beefytr @ 17/5/2013, 10:45) 
    valla görünüşe göre motorola X yalan olacak gibi. 15'inde google'ın yaptığı toplantıda da esamasi okunmamış cihazın okuduğum yazılara göre. hatta google bu cihazın beklentiyi karşılayamayacağına karar verip topu tekrardan motorola'ya atmış...
    galiba sonunda insanı motoroladan bıktırıp dükkanı kapatacaklar.
    baksanıza google galaxy s4 ve ekürisi cihazlar için çaba harcıyor; kendi satın aldığı motorola için yaprak kımıldamıyor...
    atrix'ten de sıkıldım valla...

bu arada galaxy s4'ün "jtag / brick" tamiri bile çıktı. :furious.gif:
    biz daha atrix'i tamir bile edemiyoruz...

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Google motorola'yı tek cihaz üzerinde yoğunlaştırıp bitiriyor resmen.

.
7 replies since 14/5/2013, 18:56   143 views
  Share  
.