[4.2.2]CyanogenMod 10.1 ATRIX

3.1.10 Kernel ile

« Older   Newer »

Share  
.
  1. blttalas
        Like  

.

User deleted

CyanogenMod 10.1

Epinterin bu romunda farklı olarak 3.1.10 kernel kullanılmaktadır

Android sürümü: 4.2.2

Hatalar cm9 alpha ile aynıdır

ROM

İndir

http://d-h.st/nrR

Google Apps

İndir

http://d-h.st/xEb

.
  2. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

hata dediğin kamera ise problem degil. calısmayan parmak okuyucu ise oda problem degil ama cm9 daki reset atma ( reset olayını yaşamayanlarda varmış ) problemi olursa işte o problem. deneyip bunada bakalım...

.
  3. sanaldi
        Like  

.

User deleted

cm 9 daki reset atma problemi bunda yok. gayet stabil duruyor

.
  4. v1y141
        Like  

.

User deleted

epinderin romun da parmak okuyucusu yok geri kalan herşey stabil kamera ve video süper sorun yok eskiden çekilen videoları bile oynatıyor bence süper

.
  5. sanaldi
        Like  

.

User deleted

bi alfaya gore gayet iyi. şarj performansını test etmek için birkaç gun kullanıcam. eksikleri giderilmiş betasını bekleyelim bakalım :)

.
  6. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

yüklerken wipeler vs herseyi yapıyoruz yapmayada genede farklı bir yöntemle yüklesekmi? bir önceki neutruno mudur nedir onda ekran zaman asımını 30 dakika yapmıstım yukledigim cm9 da aynen 30 dakikada kalmıs halde buldum, bunları önlemek icin yüklerken vipeler ve format/system vs gibi işlemlerden farklı bişey yapmak gerekirmi?

.
  7. sanaldi
        Like  

.

User deleted

evet full wipe yapmak lazım en garantisi o

.
  8. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

romu kurdum, ilk guncelleme download vs derken batarya dibe giderken gps in acık olabilecegi aklıma geldi . kısa yolların arasında gps yok ekleme kısmınıda aceleden olsa gerek bulamadım neyse konumlardan gps i devre dısı bıraktım batarya birazdaha kendine geldi tabi s3 gibi her bir seyi acık bırakmak özelliklede alpha kernelli bir cihazda olmaz. bu arada bataryamın durumundan gb deykende supheleniyordum bi fixlemek lazım sanırım.
    biraz once uykuya gecmiş telefonu acmaya calısırken kapandıgını farkettim. istemsemde stock rom yolu gozukuyor sanıırm.

.
  9. sharlock
        Like  

.

User deleted

stock romdan sonra yuklersen daha cok verım alıcaksın emın olabılırsın

.
  10. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sharlock @ 21/5/2013, 00:51) 
    stock romdan sonra yuklersen daha cok verım alıcaksın emın olabılırsın

reset atmayacagına emin olsam ugrasır yuklerim stock romu. <_<

.
  11. atasayar71
        Like  

.

User deleted

önce stok roma döndüm.sonra 4.2.2 yiyükledim.henüz reset atmadı.kamerada ön kameraya geçemedi.sistem durdu hatası verdi.pili cm 9 a göre biraz daha iyi gibi.bakalım ...

.
  12. sharlock
        Like  

.

User deleted

[Bilinen Buglar][Bilinen Hatalar]
    Ön kamera calısmıyor [Driver yok]
    Fingerpirint libs+ fremawork dosyaları yok[Driver mevcut]
    Uçak modu çalışmıyor
    Yakınlık sensoru çalışmıyor
    Hafıza kartsız usb bağlantısı ile dahili depolamaya ulasılamıyor
    Ekranda titreme [Bazı uygulamalarda]
    Kamerada Flash ve odaklanma sorunları
    Kamera uygulamasında pembe çizgilerin oluşması
    Video efektleri kullanılmaya kalkışıldıgında video uygulaması çöküyor

Cm10.1 ve cm9 konularına eklenırse ılerıkı zamanlarda çözülen sorunları guncelleyerek takıp etmesı kolay olur :rolleyes:

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Yeni kernel ile çıkan tüm alpha romlarda batarya sorunu ve aşırı ısınma sorunu mevcut.Bataryayı resmen içiyor.10.1 alpha sürümünde cihaz 1.2 ghz hızında çalışıyor.Geliştirici böyle bir hatayı nasıl yapmış anlamış değilim.Tegra 2 zaten 40 nm sürecinde üretildi ve 1 ghz gayet iyi çalışıyor , sen bunu kalkıp 1.2 yaparsan cihaz resmen ateş alır.Set cpu kullanarak cihazın hızını düşürebilirsiniz fakat halen iyi bir sürüm için beklenilmesi gerektiğini düşünüyorum.

.
  14. thunderass
        Like  

.

User deleted

1 saat deep sleep te batarya yüzde 3 gitti. Yalnız setcpu kullandım belirteyim..
    Kullanımda biraz daha fazla tükeniyor gibi batarya..Stabil kernel geldiğinde zaten batarya optimizasyonu yaparlar romla birlikte merak etmeyin.Bende 1.2 ghz gibi bir sorun yok. 1 ghz de çalışıyor.
    Ayrıca 1.3 ghz cm7 kullanıyorum batarya 3 gün gidiyor.Az ısınma var ama leaked kernel kadar değil.
    Onuda setcpu ile powersave yaptımızda ısınma azalıyor..
    Rom gayet hızlı çalışıyor stabil kernel geldiğinde cihazlarımız çağ atlayacak..
    Alpha için bence gayet iyi performans..Unutmayın bu alpha..Beta bile değil..

.
  15. v1y141
        Like  

.

User deleted

https://github.com/CyanogenMod-Atrix/andro...otorola_olympus

güncelleme gelmiş

Gülümseme GitHub
    GitHub güncellendi Android Çekirdek Motorola Olympus şimdi kesinti sırasında yapılan hangi taahhüt görebilirsiniz teşekkür ekibi
    Ben Faydalı mu ettiyseniz Teşekkür tıklayın
    TELEFON; - ATRIX 4G AT & T Fabrikası (: P teşekkür indiatimes) Unlocked
    ROM: - Epinter By CM10.1 (Android 4.2.2)
    KERNEL: - dev ekibi 3.1.10 sayesinde
    KURTARMA: - CWM 5.0.2.0

.
105 replies since 20/5/2013, 17:08   13308 views
  Share  
.