xt 910 duvar kagıdı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar xt910 da herhangi bir 540x960 resmi duvar kagıdı yapmak istedigimizde bir kusor çıkıyor ve o kursörle resmin belli bir bölümünü seçebiliyoruz sadece o seçtigimiz bölge masa üstü duvar kagıdı oluyor yani resmin maximum % 50 si gibi kulanabiliyoruz kısaca 540x960 resmi %100 olarak duvar kagıdı yapabilirmiyiz ?? ve nasıl ?

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bu sorunu bende sevmiyorum yav, ama apex launcher pro ile bu sorunu ortadan kaldırabiliyoruz.

.
  3. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

yani programsız olmuyor :huh:

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

orjinal launcher da olmuyor , mesela tam seçemiyorsun fotoğrafı, seçtiğin yerler kısıtla uyguladığın zaman ana ekranda zoom yapıyor daha da batırıyor yav

.
  5. proton252
        Like  

.

User deleted

960x540 olanlar sadece kilit ekranı için seçilebilir destekleyen romlarda.
    Duvar kağıdı olarak kullanılacaksa 1080x960 olmalı boyut bu şekilde resmin tamamı seçilebilir.
    www.geeknaut.com/qhd-wallpapers-android-16193800.html

.
  6. brockk
        Like  

.

User deleted

bulanık görünümlü posterize çok yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları da iyi gidiyor. net duvar kağıtlarında netlik bozulduğu için güzel durmuyor malesef. ama proton252 arkadaşın dediği gibi 1080*960 ı bi dene derim netlik bozulmayabilir.

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bu da benden olsun , eğer sana ait bir fotoğrafı o çözünürlüğü getirmek istiyorsan bu programı kullanabilirsin bilgisayarda; PIXresizer

.
  8. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

1080*960 da sonuç aynı mesele resim netliği giyil mesele duvar kagıdı olarak resmin %100 ünü kullanamıyoruz

.
  9. proton252
        Like  

.

User deleted

QUOTE (v6_maxx @ 21/6/2013, 14:35) 
    1080*960 da sonuç aynı mesele resim netliği giyil mesele duvar kagıdı olarak resmin %100 ünü kullanamıyoruz

Atrix de 960x540 ekran var 1080x960 resimler tam boyutlu olarak seçiliyor.

.
  10. mnyx
        Like  

.

User deleted

aynı sorunu bende yaşıyorum ben şu şekilde hallediyorum backrounds hd programını marketten kurun istediğiniz fotoğrafı resmi duvar kağıdı olarak ayarlamak için telefonun duvar kağıdı ayarlama bölümünü değilde backrounds hdninkini kullanın o şekilde tamamını koyabiliyoruz yani set as walpaper deyince backgrounds hd yi seçin fotoyu onla açıp ayarlayın çözünürlük ne olursa olsun farketmiyo

.
9 replies since 21/6/2013, 08:03   194 views
  Share  
.