Şarjı yüzde 95 veya 99 da takılanlara!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brockk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bunu uzun süre önce farketmiştim ancak şimdi yazıyorum bilmeyen arkadaşlar varsa diye. Benim telefonum mesela full şarj olunca yüzde 100 gözüküyor. Ancak fişi çektiğim anda yüzde a düşüyor. Hiç tam şarj olmuyor yani. Bu sorunu çözmek için yüzde 90 a kadar veya 95 e kadar (istediğiniz gibi) prizden şarj edin. daha sonra bilgisayara bağlayın. yüzde 100 olduğunu görünce prizden çektiğinize hala yüzde 100 olduğunu yani tam şarj olduğunu göreceksiniz. yüzde 95 te takılan arkadaşlar da bu yöntemi denesinler. USB 3.0 kullanıyorum.

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

teşekkürler güzel paylaşım bu da şarj aletinden kaynaklanıyor galiba :) ben bu şarj aletine ısınamadım ya bi tuhaf dolduruyor sanki çabuk bitiyor şarj, orj. samsung ile şarj ettiğim zaman daha çok gidiyor , usb olmayan şarj aletiyle

.
  3. brockk
        Like  

.

User deleted

samsung şarj cihazında dokunmatik te sapıtmaz :D

.
  4. remy_
        Like  

.

User deleted

bende nokia sarj aletiyle dokunmatik sapıtmadan sarj ediyorum..

.
  5. mnyx
        Like  

.

User deleted

benim şarj aletindende garip sesle geliyor cıvıl cıvıl ötüyor ilk aldğımdan beri ama normal şarj ediyor

.
  6. remy_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mnyx @ 21/6/2013, 23:35) 
    benim şarj aletindende garip sesle geliyor cıvıl cıvıl ötüyor ilk aldğımdan beri ama normal şarj ediyor

o ses benim orj sarj aletindede var.. sarj yuzde 95 olunca basliyo ses.. gicik bi durum.. ama hersey normal :blink.gif:

.
  7. mnyx
        Like  

.

User deleted

bende takar takmaz başlıyo ama ekran açıken yani ekran kararıkken pek ötmüyo ama kilit tuşuna bastğm anda ötüyo ben bobinden kaynaklandığını düşünüyorum

.
  8. brockk
        Like  

.

User deleted

motorolanın orjinal şarjıyla şarj etmeyin arkadaşlar. galaxy s3 şarjı alın birtane orjinal hem kablosu uzun olur hemde dokunmatik sapıtmaz :thumb_yello.gif: ben logitech in 5 v -- 1 Amper şarj aletini kullanıyorum gerçekten harika ama piyasada bulunmuyor malesef :( bu arada çoğu 5v--1a ile cihazı test ettim tek sorun yapmayan kullandığım şarj aletiydi.

.
  9. mnyx
        Like  

.

User deleted

nekadar düşük amper ile şarj olursa batarya ömrü okdar uzun olur kendi şarjı 850ma onun üzerindekiler daha hızlı şarj eder fakat ömrünü azaltır bataryanın benim için farketmez diyosanız 2.1 a olan bi şarj alın hemen dolsun

.
  10. brockk
        Like  

.

User deleted

850 mah ile 1 a arasında gözle görülür bi enerji kaybı olacağını düşünmüyorum. motorolanın şarjı da 5.1 v bu arada.

.
  11. B_RoY7
        Like  

.

User deleted

power toggles ın %1 motorola hack seçeneği aktif şekilde batarya göstergesini kullanıyorum. şarj ederken %95 e gelince cihazın kendi batarya göstergesi 10ar 10ar ilerlediği için %100 gösteriyor aslında daha %95ken. Bu aşamada şarjdan çıkarırsanız %94e düştüğü an %90 gösteriyor. Power toggles kullanmak istemezseniz cihaz şarj oldu yazdıktan sonra bi 5-10 dakika daha sarj ederseniz batarya tam dolar.

.
10 replies since 21/6/2013, 08:59   8442 views
  Share  
.