moto x - htc one ???

« Older   Newer »

Share  
.
  1. albright
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar.
    öncelikle bunca zamandır motorolanın yeni modeli moto x modeli piyasa şartlarında tercih edilebilecek bir telefon mudur acaba diye düşünmeden edemedim.
    uzunca arastırıp baktım inceledim (video ve özellik açıklamalarında) moto x yeterli beklentilerin altında geleceği kesinleşti gibi.( kii bu resmen rezalettir..bunca zaman bekle karşılığı bumu.bu yüzden google dan nefret etmiyorda değilim)
    özelliklede bu konuyu şundan dolayı açtım.
    austos 17 de y.dışından bir cok malzeme getirticem cep telefonunda kararsız kaldım.
    HTC ONE baya dikkatimi çekti ama hala motorola da kullandığım için de gözüm habire moto x e kaymıyoda değil ama emin olun nexus 4 te aldığım hız eğlence ve özellik (pil hariç gözü çıkacasının :angry: ) olarak baya kullandım ve atrixlede dönüşümlü olarak kullanıyorum. ama genelde işim gereği 3g de nexus tercihimdir.
    sizlere 2 seçenek sunulsa eğer
    - HTC ONE
    - MOTO X
    ozellik ve içerik bakımından tercihiniz ne olurdu. ( yalnız moto sevdalısı olarak düşünmeyelim duygulara engel olmak zordur :D )
    cewaplayan arkadaşlara ve konuyla alakalı bilgi verecek arkadaşlara şimdiden saygılar ve teşekkürler.

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

Htc one+ cikacak diyorlar.. pil konusunda one da sikintili bence.. ancak suan piyasa sartlarinda en ustte one.. ayrica kimse moto x eline almadan bir kiyaslama soz konusu olamaz bence.. bende moto x merakla bekliyorum

.
  3. albright
        Like  

.

User deleted

1 agustosta gorucuye cikacak bekliyoruz bakalim. zaten 1 haftada abd den buraya kesin gelir moto x. o zmn daha da netlesir.

.
  4. El Fuego
        Like  

.

User deleted

moto x derim her halükarda.

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Motorolanın 2 sene bekleyip böyle kötü bir kasalı telefon çıkartması resmen hayal kırıklığı oldu bende. Bekleyip bekleyip bunu mu çıkarttılar yani? piyasanın en üstüne oynamaları lazımken resmen ortalarda falanlar.. Şahsen üzüldüm açıkcası. Çok basite kaçmışlar. Google aldıktan sonra işçileri işten mi çıkarttılar ne yaptılar, Razr gibi bir tasarım harikası telefon çıkarttıktan sonra bu Moto X'te olan kasa bana göre resmen basit bir işçilik.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tamam beklentilerin altında kaldı ama kötü yada dandik bir cihaz olacağını hiç sanmıyorum. Orta segment'e güzel bir cihaz olacaktır, asıl beklediğimiz cihazın Droid ULTRA olduğu da böylece ortaya çıktı. Bir cihazı daha çıkmadan kötülemeyi de en iyi biz motorolacılar yapar, aklımda ATRIX 2'nin makus talihi geldi birden :)

HTC ONE vs MOTO X ?

HTC'nin işlemci ve ekran dışında, motorola'nın cihazına bir üstünlüğü olamaz. Sırf google-motorola olması ve sensörleri bile tercih sebebi olabilir. HTC'nin fiyatı bugün 650$, Moto X en fazla 400 dolar'dan çıkış yapacaktır. Elma ile armudu karşılaştırmayalım. ULTRA çıksın, alırız, incelemesini yaparız. S4, ONE, Z, G Pro gibi ağababalarıyla aynı ringte gözüm kapalı dövüştürürüm :D

.
  7. albright
        Like  

.

User deleted

sems arkadasim umarim ultrada beklenen heyecanin fazlasini gorebilirsin ve gorebiliriz ancak moto x te ilk dedikodu oldugu zamanalarda su islemci su rom su ekran gibi celiskili umit werici seyler yayinladilar. haliyle beklentimiz fazla oldu.hala elestrilerimiz duzgun ve ust sewiye cihaz cikarmasindan yanadir. umarim droid ultra dedigin gibi olur :)

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Beklentinin altına kalan tek yanı bence geçen seneki işlemciyi kullanması (Snapdragon s4 pro ) Cihaz Snapdragon 600 ile gelmiş olsaydı bence harika olurdu.720p ekranda snapdragon 600 gayet iyi geri dönüş sağlardı.Ben şuan için fullhd ekranların abartı olduğunu , hd ekranın yeteri seviyede çözünürlük sunduğunu düşünüyorum.Bu cihazlarda crysis 3 oynamayacağız sonuçta.

.
  9. damn2u
        Like  

.

User deleted

3500 mAh pil kapasitesiyle Droid Maxx modeli alınır, binlerce lira para verip bir gün bile şarjı dayanmayan, doya doya kullanılamayan telefonların çilesiyle uğraşılmaz.

www.gsmarena.com/motorola_droid_maxx-5604.php

.
8 replies since 22/7/2013, 02:59   155 views
  Share  
.