Motorola DROID Ultra - Maxx ve Mini

« Older   Newer »

Share  
.
  1. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

www.gsmarena.com/motorola_droid_ultra-5605.php
    www.gsmarena.com/motorola_droid_maxx-5604.php
    www.gsmarena.com/motorola_droid_mini-5603.php

:thumb_yello.gif:

.
  2. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

En kısa sürede ya max, ultra veya x'den birini alacağım atrix hd yi zaten kayıt yaptıramadım bu yüzden bunlar Türkiye'ye gelirse en kısa sürede alacağım

.
  3. albright
        Like  

.

User deleted

garantili gelmesi biraz zaman alabilir ama kayitsiz alabilme sansin daha fazla :)

.
  4. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Garantiyi o kadar fazla önemsemiyorum aslında çünkü ben ne zaman bir telefonu garantiye gönderdiysem her zaman bir şekilde kullanıcıyı suçlu buluyorlar ama yinede kayıtlı hali gelecekse beklerim sorun değil yeter ki gelsin geldiği gibi Atrix HD yi satıp maxx'ı almayı düşünüyorum..

.
  5. albright
        Like  

.

User deleted

eger ayin 8inde cidden satisa cikarsa one almaktan vazgecerim ve ultrayi alirim. atrixi satar nexus 4le brraber kullanirim :)
    allah tan bilisim teknolojilerinde arkadasim war pasaport isini garantili hallediyo yoksa zor dur kayit hakki saglam bulmak. baskalarinin basina gelmis. saglam diyip 5_6sonra kayit alip sap gbi kalanlar olmus bosuna paralarida yanmis. o yuzden cidden es dost arkadas olursa saglam oluyor.

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ben de çok beğendim. Özellikle Ultranın rengini.

.
  7. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

Video

.
  8. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

ben sırf kırmızı rengi çok hoşuma gitti diye ultrayı alabılırım ama bataryasından dolayı maxx'ı düşünüyorum acaba maxx'ın da kırmızı rengklisi olacak mı gerçekten çok karizmatik duruyor...

QUOTE (albright @ 25/7/2013, 04:23) 
    eger ayin 8inde cidden satisa cikarsa one almaktan vazgecerim ve ultrayi alirim. atrixi satar nexus 4le brraber kullanirim :)
    allah tan bilisim teknolojilerinde arkadasim war pasaport isini garantili hallediyo yoksa zor dur kayit hakki saglam bulmak. baskalarinin basina gelmis. saglam diyip 5_6sonra kayit alip sap gbi kalanlar olmus bosuna paralarida yanmis. o yuzden cidden es dost arkadas olursa saglam oluyor.

Valla kardeş bunu iyi dedin pasaport sıkıntım olursa sana ulaşırım o arkadaşın halleder parası neyse veririm yeterki açılsın telefon..

.
  9. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

yok maxx tek renkmiş site öyle diyor.ama ultra sırf renginden dolayı kazanır bu yarışı...

.
  10. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

aga mini nin fiyatı 99 usd diyorlar yurt dışında dünya tersine dönse türkiyede bu telefonu bu fiyatan vermezler zalimler :bash.gif:

.
  11. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

QUOTE (CemDogu™ @ 25/7/2013, 12:26) 
    yok maxx tek renkmiş site öyle diyor.ama ultra sırf renginden dolayı kazanır bu yarışı...

aynen dedıgın gıbı sırf rengınden ben ultrayı alacam gibi

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

Valla ben de begendim, 5 inch ekran gayet guzel duruyor.
    Cekirdek yapisi da bir acayip valla...
    Ne diteyim eger X fiyasko cikarsa maxx alacagim.
    Ya X ya da maxx...
    Biktim lan artik Atrixten :ph34r:

.
  13. albright
        Like  

.

User deleted

umarim tez zamanda gelir. insan heyecanlanmiyor degil. artik etraftaki es dost arkadas adam gibi motorola gorucek. hele ultra nin rengini muthis yapmislar. lanet google gozume girdin lan :D
    eyyyy googleeee umarim JB guncellemelerini ve yeniliklerini motoroladan mahrum birakmazsin INSALLAHHHHHH. :)

.
  14. border force
        Like  

.

User deleted

Yok artık güncelleme sorunumuz kalmadı arkadaşlar. Görürsünüz. Ultranın rengi ve 7.2 mm inceliği ayrıca cihazların ClearPixel teknolojisiyle bir araya gelmiş 10.2 Megapixel kamerası hoşuma gitti. Tuşlar ekranda yer kaplamıyor yani Navkey yok, 5 inch.Tam istediğim dostum. ;) Adreno 320 ile Full HD olmayan bir ekran birleşmiş daha ne istiyoruz? Bu süper bi performans demek. Ayrıca 4.3 güncellemesi alırsa OpenGL 3.0 desteğide olacağı için yapamayacağı iş yok. Sınıfındaki XPERIA SP'den daha üstün cihazlar yaptılar. Bi kere chipset farklı; DualTurbo. 2GB RAM'de var. Batarya standby isteyen Maxx'ı alacak, düşünün cihazda 3500 mAh batarya var ama incelik 8.5 mm. :) Normal bi kullanımla tasarım inceliği isteyen Ultrayı. Yok ben büyük telefon kullanmam diyen Miniyi. Vallaha beğendim. :P Orta boyu zaten XPhone o da 4.7 diyorlar. Aferin güzel iş çıktı ama en yakın zamanda QuadCore'a girmezlerse benden eksiyi alırlar. Benim için tek eksik FM Radyo oldu. Ultra için hTC Butterfly S'den vazgeçebilirim. Ve sanırım vazgeçtim bile :biggrin2.gif: :woot:

.
  15. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 26/7/2013, 11:18) 
    Yok artık güncelleme sorunumuz kalmadı arkadaşlar. Görürsünüz. Ultranın rengi ve 7.2 mm inceliği ayrıca cihazların ClearPixel teknolojisiyle bir araya gelmiş 10.2 Megapixel kamerası hoşuma gitti. Tuşlar ekranda yer kaplamıyor yani Navkey yok, 5 inch.Tam istediğim dostum. ;) Adreno 320 ile Full HD olmayan bir ekran birleşmiş daha ne istiyoruz? Bu süper bi performans demek. Ayrıca 4.3 güncellemesi alırsa OpenGL 3.0 desteğide olacağı için yapamayacağı iş yok. Sınıfındaki XPERIA SP'den daha üstün cihazlar yaptılar. Bi kere chipset farklı; DualTurbo. 2GB RAM'de var. Batarya standby isteyen Maxx'ı alacak, düşünün cihazda 3500 mAh batarya var ama incelik 8.5 mm. :) Normal bi kullanımla tasarım inceliği isteyen Ultrayı. Yok ben büyük telefon kullanmam diyen Miniyi. Vallaha beğendim. :P Orta boyu zaten XPhone o da 4.7 diyorlar. Aferin güzel iş çıktı ama en yakın zamanda QuadCore'a girmezlerse benden eksiyi alırlar. Benim için tek eksik FM Radyo oldu. Ultra için hTC Butterfly S'den vazgeçebilirim. Ve sanırım vazgeçtim bile :biggrin2.gif: :woot:

Eğlenceli bir yorum yazmışsın :DD maxx'ın kırmızı rengi yoksa bende almayı düşünmüyorum varsın bataryası biraz ufak olsun ben öyle çok oyun oynayanveya ugraşan biri değilim atrix hd'yi bile 3-4 günde bir şarja koyuyorum ultra rahatlıkla yetecektir bana diye düşünüyorum..

.
27 replies since 24/7/2013, 12:10   591 views
  Share  
.