Atrix Lapdock'unu Razr'da Nasıl Kullandığımı Anlatıyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ilbeyemre
        Like  

.

User deleted

Herkese selamlar. Bu konu da Atrix Lapdock'unu Razr'da nasıl kullandığımı anlatacağım umarım birilerinin işine yarar.

Eski bir Atrix kullanıcısıydım. Telefonu aldıktan kısa bir süre sonra internetten bir arkadaştan uygun fiyata HB'dadan alınmış garantisi süren bir lapdock alıp kullanmaya başlamıştım. Daha sonra Atrix'imde çıkan sorunlar nedeniyle telefonu elden çıkardım ve çok beğendiğim Razr'a geçtim. Ancak bir şekilde Razr'da da kullanma düşüncesiyle Lapdock'u satmadım. E bay'dan uzatma kabloları alıp kullanmayı planlamıştım. Ancak maalesef bu uzatma kabloları bende işe yaramadı. Bu denemelerimin sonuçsuz çıkması nedeniyle Lapdock uzun bir süre atıl kaldı. Garantisi sürdüğünden belki garantili satarım düşüncesiyle cihazı sökmeye cesaret edememiştim taaki XDA'da bu konuda bazı yorumları okuyuncaya kadar. bir iki gün önce bu işe kalkıştım ve olumlu sonuç aldım. İşin doğrusu şuan çok doğru bir iş yaptığımı düşünüyorum. Çünkü hem Atrix'den daha performanslı hem de webtop sürümü daha yeni olduğundan görüntü kalitesi vs daha kaliteli.

Şimdi nasıl yaptığıma gelince;
    Önce telefonu yerleştirdiğimiz yuvanın iki kenarında siyah etiketle kapatılmış vida gözlerine ulaşmak için o etiketleri kaldırıyoruz. Sonra ince uçlu yıldız tornavida ile iki yanda bulunan birer vidayı söküyoruz. O bölümdeki kapak benzeri parçayı çıkartıyoruz ve hdmi ve usb kablolarının uçlarını içinde bulundukları yuvalardan çıkarıyoruz. Ve işlem böylelikle tamamlanıyor. Bundan sonra isterseniz ters çevirip yuvalara yerleştirin (ki ben beceremedim hep bir temassızlık oldu) ister benim ki gibi açıkta bırakıp elektrik bandıyla sarın ve kullanın. İlgili resimleri aşağıda bulabilirsiniz şimdi herkese keyifli kullanımlar.

.
0 replies since 27/7/2013, 20:08   100 views
  Share  
.