flashplayer sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhabalar. Arkadaşım bir yakını için secimanketi.tv/yerel-secimler adresinden oy kullanmamı istedi. Siteyi açtığımda ekrana gelmesi gereken türkiye haritası gelmiyordu. Telefonuma hybrid romun son versiyonunu yeni kurmuştum. Bu formattan sonra bu sıkıntıyı yaşamaya başladığımı düşünüyorum. Bu problemi çözmem için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba efsaneturk,

Biliyorsun android için flash player desteği kesildi, cihazına uyumlu bir flashplayer apk yükleyip denemeler yapabilirsin. Google'da yaptığım aramada birçok sonuç çıkıyor. Her indirdiğin farklı apk dosyasını cihaza yükleyip yeniden başlat ve flash siteleri açmaya çalış.

Özel google araması : flash player apk for gingerbread

.
  3. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/8/2013, 00:09) 
    Merhaba efsaneturk,

Biliyorsun android için flash player desteği kesildi, cihazına uyumlu bir flashplayer apk yükleyip denemeler yapabilirsin. Google'da yaptığım aramada birçok sonuç çıkıyor. Her indirdiğin farklı apk dosyasını cihaza yükleyip yeniden başlat ve flash siteleri açmaya çalış.

Özel google araması : flash player apk for gingerbread

Cevap için çok teşekkür ederim. Başta bende aynı düşünmüştüm. Daha sonra aynı sitelere arkadaşımın android telefonlarında girince acaba benim telefondamı sıkıntı var demiştim.

.
  4. salvation2019
        Like  

.

User deleted

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık

.
3 replies since 7/8/2013, 20:51   67 views
  Share  
.