Çok konuşulan LG G2 bakalım nasıl video çekiyor?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Merhaba MotoModTR,

Bu aralar kendinden çok söz ettiren LG G2 cihazın video kamerasını ve aynı zamanda mikrofonunu siz değerli arkadaşlar için '89 model Mercedes-Benz w124 kasa 200E'mizle beraber test ettik. Yolculuk Avcılar Merkezden Avcılar Yanyola kadar. Çalan şarkı babamın en bu aralar favorisi Bülent Serttaş - İkimizde Bilemedik. Videoyu 1080P izlerseniz sevinirim, fikirlerinizi bekliyorum. Müzik sonradan montaj değil cihazın kendi çekimidir. İyi seyirler.

İyi forumlar,
    border force

.
  2. proton252
        Like  

.

User deleted

Harbiden çok güzel çekiyor, dedikleri kadar varmış. Hayırlı olsun diyelim güle güle kullanın.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

OIS'in katkısı büyük, yapımda emeği geçenlere teşekkürler, güzel video, kalitesini beğendim.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Geçen senenin kamera konusunda iddialısı One'dan daha iyi bence. Hatta şöyle diyebilirim ki cihaz tüm LG ailesinin bugüne kadar ki en iyi kamerasına sahip. Lumia'larla tabii ki kapışamaz ama OIS'inde katkısı gerçekten çok büyük. Sanki normal video kamerayla çekim yapıyormuş gibi. Ben mesela, sinir hastasıyım çocukluğumdan beri var bu, ellerim hep titriyor normal olarak düz tutamıyorum. Bu cihazla çektiğim videolar hep düzgün çıktı. Bilerek bazen görüş açısını aşağıya aldım ki cama düşen su taneciklerine odaklasın diye ve gerçekten çok keskin ve canlı kameraya sahip LG G2. Ne kadar MotoModTR olsakda bazı şeylerin hakkını vermek gerekiyor ki burası zaten İnceleme bölümü. Yanlış anlaşılmasın Motorola'ya kin kusup LG'i övmüyorum zaten bilen biliyor. Şunu da söylemeliyim ki yeni Moto cihazlar (X, Ultra, Ultra Maxx) çok iyi kameraya sahipler, Sinan abi aracılığıyla inceleme imkanım oldu.

İyi forumlar,
    border force.

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ben çok beğendim reis güle güle kullan. favori cihazım şuan da bu cihaz. seneye alırım :)

.
  6. border force
        Like  

.

User deleted

Cihazı satalı çok oldu ama teşekkürler :)

.
5 replies since 8/11/2013, 18:38   237 views
  Share  
.