TELESERVİS ÜCRET İADESİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. orhans42
        Like  

.

User deleted

"beefytr" İban bilgilerini kargo ile mi gönderiyoruz?yoksa mail veya telefonla kabul ediyolar mı_?

.
  2. enas57
        Like  

.

User deleted

QUOTE (orhans42 @ 14/11/2013, 14:05) 
    benim tel önce ekran hatası verdi ekranda hiçbirşey görünmüyordu.Meğer dokunmatik bozulmuş ve değiştirdiler 4 günde.Sonra aradan 3-4 ay geçti ve telefon yine karardı ve içinden sallayınca birtakım sesler geliyordu.Biraz şans işi herhalde enas57.Ben hiç aramadım sadece cihaz takipi kontrol ettim ve orada istenenleri yaptım.Onlarda aramadılar sağolsunlar:) kutu ve aksesuarları falan kendim gönderdim cihaz takipte isteniyo diye:)

[email protected] a mail attın mı hiç?

Evet oraya da mail attim Halen cevap yok arkadaş ya .... Usandırdı valla bu teleservıs Hayır aradıgında da sısteme yonlendırıyorlar ya ona ayar oluyorum...

.
  3. atasayar71
        Like  

.

User deleted

benim tel önce ekran hatası verdi ekranda hiçbirşey görünmüyordu.Meğer dokunmatik bozulmuş ve değiştirdiler 4 günde.Sonra aradan 3-4 ay geçti ve telefon yine karardı ve içinden sallayınca birtakım sesler geliyordu.Biraz şans işi herhalde enas57.Ben hiç aramadım sadece cihaz takipi kontrol ettim ve orada istenenleri yaptım.Onlarda aramadılar sağolsunlar:) kutu ve aksesuarları falan kendim gönderdim cihaz takipte isteniyo diye:)

ben orayada mail attım,[email protected] a da mail attım.sonuç olarak elde var sıfır.bugün 70 gün oldu servise gideli hala yedek parça bekleniyor yazıyor.

.
  4. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (»CanERYVZ« @ 13/11/2013, 23:27) 
    Ücret iadesi alan, almayı bekleyen arkadaşlara soruyorum.

Telefondaki şikayetiniz neydi? Ücret iadesine onlar mı karar verdi siz mi talep ettiniz? Herhangi bir evrak vs. doldurulmalı mı?

Telefonun sol dokunatiği algılamıyordu (klavyede e-w gelen kısım) para iadesine onlar karar verdi bi akşam kontrol edeyim dedim ücret iadesi yapılacaktır yazıyordu. Telefonun kutusunu Faturanın orjinalini teleservise (izmir) teslim ettim.10 gün oldu hala muhasebenin işlem sırasını bekliyorum

.
  5. orhans42
        Like  

.

User deleted

Endelo44 İBAN numaranı ne zman ve hangi yolla verdin? telefonla veya maille kabul ederler mi acaba İban ı.

.
  6. enas57
        Like  

.

User deleted

attım kardeşim atmaz olur muyum ya.... Lanet olsun nereden gönderdim servise ...
    telefon ile de aramama rağmen sürekli sesli yanıt sistemine yönlendiriliyorum ....Bende inatla nokia bölümünü arıyorum ki insan sesi duyalım dıye..... Ne yapacaz yaa delirecem

.
  7. Endelo46
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (orhans42 @ 15/11/2013, 09:26) 
    Endelo44 İBAN numaranı ne zman ve hangi yolla verdin? telefonla veya maille kabul ederler mi acaba İban ı.

4 kasım p.tesi izmirdeki teleservise gerekli evrakları ve iban ı verdim. Kargo anlaşmalı (Yanlış Hatırlamıyorsam Yurtiçi kargo ama genede bi teyit ettir) karşı ödemeli olarakta gönderebilirsin.

.
  8. salih
        Like  

.

User deleted

benim cihaza iban bekleniyor diyor ama telervice ulaşmak bir işkence
    bu durumda ne yapmam lazım bilgisi olan varmı arkadaşlar

Tamir Bilgisi:
    UCRET IADESI YAPILACAKTIR, IBAN BEKLIYOR

Durum:
    Cihazınız faturasında yer alan isme ait banka hesap bilgisi beklemektedir.

.
  9. orhans42
        Like  

.

User deleted

Tamir Bilgisi:
    Durum:
    Cihazınız fatura aslı yada aslı gibidir ibareli islak kaşeli, imzalı fatura beklemektedir. Faturayı Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak Maltepe adresimize gönderebilirsiniz.

Salih;
    normal olarak bizi aramaları lazım.Ancak şu ana kadar her işlemde(Kutu aksesuar istenmesinde,cihaz durumu ile ilgili vs..) hiç aramadılar beni.Hep sorgulamada istenen şeyleri yaptım.Şimdide faturamı ve bir kağıda İban numaramı yazıp zarfın içine koyacam ve Maltepe şubesine yurt içi kargo ile gönderecem.

.
  10. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu süreç ne kadar sürdü beklemek çok can sıkıcı bir durum.

.
  11. salih
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (orhans42 @ 18/11/2013, 10:49) 
    Tamir Bilgisi:
    Durum:
    Cihazınız fatura aslı yada aslı gibidir ibareli islak kaşeli, imzalı fatura beklemektedir. Faturayı Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak Maltepe adresimize gönderebilirsiniz.

Salih;
    normal olarak bizi aramaları lazım.Ancak şu ana kadar her işlemde(Kutu aksesuar istenmesinde,cihaz durumu ile ilgili vs..) hiç aramadılar beni.Hep sorgulamada istenen şeyleri yaptım.Şimdide faturamı ve bir kağıda İban numaramı yazıp zarfın içine koyacam ve Maltepe şubesine yurt içi kargo ile gönderecem.

Ben sonunda teleservice telefonla ulaşmayı başardım ve ıban numaramı verdim ve bana 2 hafta içinde paranın yatacağını söylediler

.
  12. orhans42
        Like  

.

User deleted

faturamı taratıp üzerine de ıbanı yazıp mail attım bakalım kabul edecekler mi.Telefonla kabul ettiklerine göre maille de ederler herhalde.

.
  13. djsabay
        Like  

.

User deleted

benim cihaz 22.10.2013 den beri parça bekliyor nasıl iştir anlamadım.

.
  14. e398ci
        Like  

.

User deleted

31,10.2013 te gonderdigim atrix i xt615 degisim yapmislar test asmasindaymis.hemen mail attim kesinlikle kabul etmeyecegimi belirttim.ulan varya oyle sinirliyimkiye basvurmaliyim?

.
  15. e398ci
        Like  

.

User deleted

Cihaz kargolanmis.mail ile kabul etmeyecegimi belirttim.kargo gelince hic almadan iade edecegim.bir yol gosterin ne yapmaliyim.herkese para iadesi yapildi bana gelince xt615 veriliyor.boyle sacmalik olur mu ya atrix nerde motolux nerde.

.
259 replies since 13/11/2013, 14:39   9978 views
  Share  
.