[XT910] RETAIL UK 4.1.2 TÜRKÇE DİL PAKETİ !

Odex Retail UK 4.1.2 Artık Orjinal %100 Türkçe

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

En.fr devam et bence ilk slot da o var galiba :)
    Onceden ilk turkce rom ciktiginda en.au onla alakali rom hazirlamisti artur588 o romu indirdim. System/app ve framework yedegini aldim, bilindigi gibi o rom da her acilista android yeni surume geciyor diyor ben oraya takmistim kafayi. Sonra rsd ile flashladigim en.eu romun app ve framework yedegini aldim, ikisini de bilgisayara kopyaladim. En.eu da olan dosyalari en.au olan dosyalarla karsilastirdim, tek tek dosyalari en.au dan bakarak en.eu klasorune kopyaladim, fazla bir dosya (uygulama) ya da eksik bir uygulamasin diye. Sonra framework kklasorune de aynisini uyguladim. Sonra bunu zip dosyasi haline getirdim fakat kurarken kurulmuyordu zip dosyasi imzali olmasi gerekiyordu galiba bende hazir olan en.eu klasorunu h.kartina attim root explorer ile ilk olarak framework klasorunu degistirdim bazi yerler turkce oldu, ardindan system/app uygulamalarini 5tanesini kopyaladim sonra kapatip actim cihazi, actigimda android yeni surume geciyor yazisi yoktu, bende sonraki 5 tane app dosyasini degistirdim o sekilde surekli kapatip actim android yeni surume geciyor yazisini hangi app den kaynaklandigini bulmak icin P harfine kadar geldim, 5 tane dosya daha kopyaladim bi baktim and.yeni.sur geciyor yazisi geldi sonra o 5 tane dosyayi tek tek kopyaladim sorun ilk postta bahsettigim 2 dosyadan kaynaklaniyordu, o dosyalari ing en.eu dosyalariyla degistirdim artik o yazida kalkmisti, yine 5 er 5 er kopyalamaya devam ettim system/app dizinine belki ilerideki dosyalari kopyalayinca ayni sorunu yapar diye. Oyle bise olmadi 2 dosyadan kaynaklaniyormus. Cihazi 30 defa rahat kapatip actim bulmak icin. System %100 turkce oldu. Simdi bunu sizlere nasil paylasabilirm dusuncesine gittim. Miui deki dil paketini kurdugumuz zip dosyasini aldim zip deki app ve framework klasorunu sildim, benimkileri kopyaladim, ardindan safestrap ile yukledim basarili oldu. Sonra safestrap ile yukleme esnasindaki yazilari degistirmek icin zip dosyasinin icindeki updater-script dosyasini notepad++ ile degistirdim ve rom son halini aldi, ve sizlerle paylastim . Boyle bir seruven

.
53 replies since 1/12/2013, 01:25   7003 views
  Share  
.