[ROM][4.0.4]AtrICS v2.0 - Güncel + Webtop

07.01.2014

« Older   Newer »

Share  
.
  1. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Team_Hope_small

Stock Leak ICS kernel kullanılmıştır.
    Hatalar giderildikçe Krystian Płoński kernelleri ile daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

İncelemesinden dolayı Mert38'e teşekkürler..

Çekim Gücü Sorunu Yaşayanlar İçin Fix : www.androidfilehost.com/?fid=23212708291675456

Mert38 : Çekim gücü güzel , 2.6.39.4 kernel var, webtop 3.0 var, kamerada pembe çizgiler var (kişisel bir sorun olabilir),
    odaklanma pek iyi değil, parmak izi , yüz kilidi , home tuşu sorunsuz çalışıyor.

Antutu Skoru : 8107
    Quadrant Skoru : 2317

Güncel Krystian Płoński ICS Kernel İndirme Linki (CM9)

www.dropbox.com/sh/npbgtozd4w0ahiv/VIA6JjSf4l

https://plus.google.com/115192565197618527142/

ROM İndirme Linki : www.androidfilehost.com/?fid=23269279319202746

Gaaps İndirme Linki : http://d-h.st/8bk

Vendor İndirme Linki : www.androidfilehost.com/?fid=23060877489999872

Ramfix İndirme Linki : https://docs.google.com/file/d/0B13R_aXYoCp8ampuYjRMbnFtOUE/

Ses Tuşu Uyanma İndirme Linki : http://forum.xda-developers.com/attachment...86&d=1380129358

Deep Sleep İndirme Linki : http://forum.xda-developers.com/attachment...09&d=1352924581

AdAway for ATRICS İndirme Linki : www.androidfilehost.com/?fid=23269279319202747

Kurulum

Tüm Wipe işlemlerini gerçekleştirin.

Flash Vendor.

Flash ROM. Yeniden Başlatın.

Flash Ramfix.

Flash Gaaps.

***Ses Tuşu Uyanma, Deep Sleep, AdAway isteğe bağlıdır. Deep Sleep kullanmak isteyenler fix kurabilir.

Edited by »CanERYVZ« - 17/2/2014, 13:22

.
  2. Revelom
        Like  

.

User deleted

Bu eski rom değil mi ?

.
  3. khramn
        Like  

.

User deleted

Bu ramun türkçe yamasınıda buldum. kristiyanın 22 aralık tarihli bu rom için yaptığı bir kernelde var ve o kernel ile kamera ve parmak izi dahil rom çok güzel çalışıyor. İki hatası var 1. si kritiyanın romu ile weptop düzgün çalışmıyor ikincisi tüm kerneller ile rom radio sinyali 1-2 çizgi gösteriyor ya da çekimi düşük. Bu sinyal olayı çözülse rom mükemmel olacak. Hatta atrix için rom- kernel yapmaya çalışacaklarına bu romun sinyal olayını çözsünler yeterli.

Birde şu vendor dediğini ne oli ?

.
  4. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Revelom @ 9/1/2014, 01:17) 
    Bu eski rom değil mi ?

07.01.2014 tarihli sürüm.

.
  5. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (khramn @ 9/1/2014, 01:43) 
    Bu ramun türkçe yamasınıda buldum. kristiyanın 22 aralık tarihli bu rom için yaptığı bir kernelde var ve o kernel ile kamera ve parmak izi dahil rom çok güzel çalışıyor. İki hatası var 1. si kritiyanın romu ile weptop düzgün çalışmıyor ikincisi tüm kerneller ile rom radio sinyali 1-2 çizgi gösteriyor ya da çekimi düşük. Bu sinyal olayı çözülse rom mükemmel olacak. Hatta atrix için rom- kernel yapmaya çalışacaklarına bu romun sinyal olayını çözsünler yeterli.

Birde şu vendor dediğini ne oli ?

ICS Leak sürümünde çoğu özellik çalışıyordu biliyorsun, vendor bunları içeren bir paket ve webtop..

.
  6. oburixar
        Like  

.

User deleted

CanERYVZ hocam romu kullanıyor musun ?? Günlük kullanımda nasıl ?? Ekran açık kalma süresi kaç saat oluyor mesela ??

.
  7. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Romu kullanma olasılığım yok. Telefonu teleservice yolladım ve ücret iadesi aldım. Romda paylaşımlarım olduğu için destek olmaya devam ediyorum elimden geldiğince. Bir işe başladık devam edelim mantığındayım :D CWM ile yedek alıp denersen yorumlarını ana mesaja eklerim, senin içinde deneme olur.

.
  8. oburixar
        Like  

.

User deleted

:D bende ücret iadesi aldım yeniden Atrix almayı düşünüyorumda ondan sordum :D

.
  9. sukabi
        Like  

.

User deleted

sırasıyla işlemleri uyguladım ama yeni logoda yakıldı kaldı stock roma dönüyorum

.
  10. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Rom u flashladıktan sonra telefonu açtıktan sonra ramfix ve gaaps flashlamayı deneyebilirsiniz.
    Üzgünüm elimde cihaz olmadığı için yardımcı olamıyorum. XDA forumunda yazan ne varsa onu ekledim konuya.

.
  11. Mert38
        Like  

.

User deleted

yarın şarj durumu , performans webtop falan deneyip yazarım ben.

bide ''ADAWAY'' ne oluyor ?

.
  12. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Kurduktan sonra programı çalıştırıp host güncellemesi yapıyorsun. Hiçbir programda ve internet sitesinde reklam gözükmüyor. Reklam engelleyici diyebiliriz.

.
  13. Mert38
        Like  

.

User deleted

tm deniyorum 1 saate şarj oluyor telefon %100 şarj edecem temiz kurulum yapacam kuracam en iyi verimle test sonuçlarını yazarım Can.

.
  14. khramn
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mert38 @ 10/1/2014, 12:54) 
    tm deniyorum 1 saate şarj oluyor telefon %100 şarj edecem temiz kurulum yapacam kuracam en iyi verimle test sonuçlarını yazarım Can.

Ben bir süre kullandım. Zaten kernel kristiyanın cm9 için yaptığı kernel. Rom ile ilgili en önemli sorun sinyal gücü. Onu bir şekilde çözseler ki romdan kaynakladığı için kolay çözerler diye düşünüyorum. O da çözülürse bu rom bana yeter.

.
  15. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (khramn @ 10/1/2014, 14:48) 
    CITAZIONE (Mert38 @ 10/1/2014, 12:54) 

Ben bir süre kullandım. Zaten kernel kristiyanın cm9 için yaptığı kernel. Rom ile ilgili en önemli sorun sinyal gücü. Onu bir şekilde çözseler ki romdan kaynakladığı için kolay çözerler diye düşünüyorum. O da çözülürse bu rom bana yeter.

Bu rom Krystianın kerneli ile olan leak rom değil 20121114 olandan bahsediyorsun heralde

Ayrıca 36P radio rom ile sinyal gücüde yükseliyor 1 çeken çubuk en az 4 çekiyor.

.
87 replies since 8/1/2014, 20:01   6369 views
  Share  
.