[ROM][4.0.4]AtrICS v2.0 - Güncel + Webtop

07.01.2014

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (sukabi @ 9/1/2014, 15:19) 
    sırasıyla işlemleri uyguladım ama yeni logoda yakıldı kaldı stock roma dönüyorum

Bende bir sorun yok.Açıldı şuan test ediyorum...

.
  2. proton252
        Like  

.

User deleted

Dün denedim yeni romu, vendor lite, deep sleep falan hiç bir şey kurmadım. Webtop özelliğine ihtiyacım yok.
    Orjinal leak kernel ile geldiği için çok kasıyor. UV kernel kurunca wifi çalışmadı normal voltaj olan sürümü denemedim. 3g şebekeyi kontrol etmedim.
    Kamera flaşı çalışıyor ama beyaz dengesi bozuk, çok parlak çıkıyor fotğraflar.
    Fruit ninja thd çalışmıyor normal sürümü denemedim. Nfs gayet akıcı şekilde çalışıyor.
    Genel olarak performansı iyi.

Şebeke türünü 2g yapınca çekimi düzeliyor.

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

Çekim 36P Radio rom ile düzeliyor : http://vitha.us/android/AtrixRadio/baseband-N_01.77.36P.zip

Deneyimlerim : Çekme gücü güzel , 2.6.39.4 kernel var webtop 3.0 aşağıda resimler var Yanlız flash çalışmıyor 2.6.39.4 kernelde 3.1.10 denemedim.Kamerada pembe çizgiler var.Odaklanma pek iyi değil.Parmak izi , Yüz kilidi sorunsuz.Home tuşu çalışıyor. Antutu Skoru : 8107 Quadrant Skoru : 2317

Batarya performansı saat 17.00 dan beri %9 gitmiş 3.1.10 kernelsiz, 3.1.10 kernelle deniyorum.

Edit:Resimlerin çok yüksek çözünürlükte, düzenlendi ve ilk mesaja eklendi.

Edited by »CanERYVZ« - 10/1/2014, 20:30

.
  4. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Krystian Płoński kernellerini indirip tarihlerine göre dener ve iyi sonuçlar elde edersen, onuda konuya ekleyebilirim. Birçok kernel paylaştı Krystian Płoński, kimisinde oyunlar tam çalışıyor, tarih sürümleri ile telefona atıp denemeler yaparsan beni sonuçtan bilgilendir. Biraz fazla oldum ama :D cihazım yok, olsa detaylı bir inceleme eklerdim..

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (»CanERYVZ« @ 10/1/2014, 20:22) 
    Krystian Płoński kernellerini indirip tarihlerine göre dener ve iyi sonuçlar elde edersen, onuda konuya ekleyebilirim. Birçok kernel paylaştı Krystian Płoński, kimisinde oyunlar tam çalışıyor, tarih sürümleri ile telefona atıp denemeler yaparsan beni sonuçtan bilgilendir. Biraz fazla oldum ama :D cihazım yok, olsa detaylı bir inceleme eklerdim..

Denerim tabi ki ... şuan şu kernelleri deniyorum : http://d-h.st/gqX <--Stock voltages bide : http://d-h.st/Ewx <--Undervolted 2013-12-22 olanı deniyorum sonuçları yazarım.

.
  6. Mert38
        Like  

.

User deleted

Evet 3.1.10 kernel 2013-12-22 (stock voltages) kernelde sonuçlar olumlu.2.6 kernele göre daha performanslı Kamera flash çalışıyor.HDMI malesef çalışmıyor.Parmak izi , Yüz kilidi çalışıyor.Boş ram 1 temizlemeyle es taskta 506 mb.
    Antutu skoru : 8173
    Quadrant skoru : 2655
    Deep Sleep sonucunu artık yarına yazarım.

Edited by »CanERYVZ« - 10/1/2014, 22:59

.
  7. khramn
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mert38 @ 10/1/2014, 15:50) 
    CITAZIONE (khramn @ 10/1/2014, 14:48) 
    Ben bir süre kullandım. Zaten kernel kristiyanın cm9 için yaptığı kernel. Rom ile ilgili en önemli sorun sinyal gücü. Onu bir şekilde çözseler ki romdan kaynakladığı için kolay çözerler diye düşünüyorum. O da çözülürse bu rom bana yeter.

Bu rom Krystianın kerneli ile olan leak rom değil 20121114 olandan bahsediyorsun heralde

Ayrıca 36P radio rom ile sinyal gücüde yükseliyor 1 çeken çubuk en az 4 çekiyor.

Yok dediğim gibi kernel 22.12.2013 tarihli kritiyanın bu rom için düzenlediği 3.1 kernel ve parmak izi dahil (wetop denemedim) sorunsuz çalışıyor.

http://fs1.d-h.st/download/00090/Ewx/kerne...2_atrics_uv.zip

.
  8. Mert38
        Like  

.

User deleted

Yazdıklarımı okumadın heralde o kernelleri denedim iyi olan stock voltages uvde screen tearing var diğerine göre geç açılıyor.

burayi bi oku bence : http://forum.xda-developers.com/showthread...1957539&page=93

.
  9. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert38 @ 10/1/2014, 21:24) 
    Evet 3.1.10 kernel 2013-12-22 (stock voltages) kernelde sonuçlar olumlu.2.6 kernele göre daha performanslı Kamera flash çalışıyor.HDMI malesef çalışmıyor.Parmak izi , Yüz kilidi çalışıyor.Boş ram 1 temizlemeyle es taskta 506 mb.
    Antutu skoru : 8173
    Quadrant skoru : 2655
    Deep Sleep sonucunu artık yarına yazarım.

Konuya ekledim, daha iyi sonuç veren denemelerin olursa pm atarsan konuyu güncellerim. Sağolasın..

.
  10. Mert38
        Like  

.

User deleted

en iyi kernel bu bence ama başka leak çıkarsa denerim.

.
  11. Mert38
        Like  

.

User deleted

gece 03.20 gibi kapattım telefonu %­76 da bıraktım sabah 11 de açtım %­74 kalmış %2 gitmiş (DEEP SLEEP GÜZEL)

.
  12. khramn
        Like  

.

User deleted

Tüm ekelntilerle beraber kurdum, a.) motolola anaekran yükledim, chircle widget yükledim ama weatherwidget yükleyemedim (chircle için gerekli), mobilden nete bağlanamadım birde çağrıdan sonra ekran gelmeyip çağrıyı sonlandıramayınca aynen kaldırdım.

.
  13. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (khramn @ 11/1/2014, 12:10) 
    Tüm ekelntilerle beraber kurdum, a.) motolola anaekran yükledim, chircle widget yükledim ama weatherwidget yükleyemedim (chircle için gerekli), mobilden nete bağlanamadım birde çağrıdan sonra ekran gelmeyip çağrıyı sonlandıramayınca aynen kaldırdım.

Bende öyle sorunlar olmamıştı...

.
  14. oburixar
        Like  

.

User deleted

varya bu rom bu cihazda çok süperdi hele webtop mükemmeldi ya. lanet olası moto güncellemedi ya haram olsun ona :D :D :D :D

Edited by »CanERYVZ« - 22/1/2014, 21:13

.
  15. wmqpun
        Like  

.

User deleted

Rom'u yükledim ama nedense 2g veya 3gden internete çıkamıyorum onun dışında sorun yok .Apn ayarlarından apn ekledim sonuç aynı .Sorunun sebebini bilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim .

.
87 replies since 8/1/2014, 20:01   6369 views
  Share  
.