[ROM][4.0.4]AtrICS v2.0 - Güncel + Webtop

07.01.2014

« Older   Newer »

Share  
.
  1. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Çekim Gücü Sorunu Yaşayanlar İçin Fix : http://vitha.us/android/AtrixRadio/baseband-N_01.77.36P.zip

Bunu denediniz mi? Sonuç olumsuz ise aşağıdaki paylaştığım radio romları deneyin..

https://drive.google.com/folderview?id=0B1...TFk&usp=sharing

.
  2. wmqpun
        Like  

.

User deleted

Üstteki linki kurmuştum .Altta olanlardan 3 tanesini denedim ama yine aynı durum .Başka rom kuracağım artık .Yinede yardımınız için tşkler.

.
  3. khramn
        Like  

.

User deleted

Radio romlar siyal sorununu çözüyor ama bu kezde mobil ağ çalışmıyor. Sinyal ve mobil ağ sorunu olmayan bu ramla kullanabileceğim br radio rom bulsam bu romdan vazgeçmezdim.

.
  4. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler ics stabil demişiz video kamera felan nasıl pembe çizgi varmı herkezde oyun performansı hız felan iyimi direk geçiyim ozaman ?

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 26/1/2014, 20:54) 
    beyler ics stabil demişiz video kamera felan nasıl pembe çizgi varmı herkezde oyun performansı hız felan iyimi direk geçiyim ozaman ?

Batarya 3.1.10 kernel kullanmazsanız çabuk bitiyor.Pembe çizgiler video çekerken var.Fotoğraf çektikten sonrada zoomlu olarak kaydediyor.2D 3D güzel
    Geç açılma var.

.
  6. Mayor37
        Like  

.

User deleted

olmadı ozaman :D daha bekleyecez! saolasın yine Mert kardeş

.
  7. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 27/1/2014, 10:54) 
    olmadı ozaman :D daha bekleyecez! saolasın yine Mert kardeş

Önemli değil kardeş.Ben şuan Cm10 20130421 kullanıyorum gayet güzel . Video camerayıda 720p ' de çalıştırmazsan iyi çekiyor.

.
  8. khramn
        Like  

.

User deleted

Bu romu kullanan varsa linkteki kerneli deneyebilirmi. xda da burda bahsettiğimiz sorunlardan bahsedilmişti, kristiyan bunlar için yeni bir kernel yayınlamış. Umarım mobil ağ ve mobil modem sorunu çözülmüştür.

http://click.xda-developers.com/api/click?..._13908543660947

.
  9. trasb
        Like  

.

User deleted

webtop hakkında ayrıntılı bilgi alabilirmiyiz mert38 bey tek önemli olan bu video ve kamera zaten çözülmüş sanırım.

.
  10. maivesiyah
        Like  

.

User deleted

Evet bu yeni kernel hakkında merakla açıklama bekliyoruz Lütfen bilgi sahibi arkadaşlar deneyip bize anlatabilir mi kernel olayını ??

.
  11. trasb
        Like  

.

User deleted

test ettigim kadari ile webtop calismiyor. sadece hdmi olarak baglanmis oluyor yani goruntuyu aktariyor.tegra 2 ubuntop yukledim ama haliyle acilmadi.

.
  12. Mert38
        Like  

.

User deleted

Webtop çalışıyor. Denedim hatta screenshotta çektim Can arkadaşım çektiklerimi koydu konuya . Webtop 3.0 çok güzel kardeşim kasma donma eser yok.HDMI den müzikte dinledim gayet güzel geliyordu hatta internetten 98 pingle haxball bile oynadım o derece stabildi webtop.

.
  13. trasb
        Like  

.

User deleted

Peki ubuntop olarak deneme şansınız varmı?

.
  14. trasb
        Like  

.

User deleted

tekrar denedim fakat ne yazıkki ekran kayık, hatta karışık çıkıyor (lapdock var bu arada farklı şeylerden bahsetmeyelim. )

.
  15. Mert38
        Like  

.

User deleted

tabiki var burdan bakabilirsin : https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51648160

CITAZIONE (trasb @ 29/1/2014, 12:29) 
    tekrar denedim fakat ne yazıkki ekran kayık, hatta karışık çıkıyor (lapdock var bu arada farklı şeylerden bahsetmeyelim. )

Senin HDMI kabloda sorun var o zaman 2. deneyişim hala çalışıyor sadece 3.1.10 kernelde çalışmıyor.

.
87 replies since 8/1/2014, 20:01   6369 views
  Share  
.