[ROM] [4.1.2] [ALL TWEAKS]

Video Kamera Çalışıyor :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

Hocam neyi düzelttin onu da bilseydik iyi olurdu. (??)

Ben şahsen karşılaştığım sorunlardan ötürü kimseye önermiyorum bu romu. Epinter ın cm10 nunu kullanın daha iyidir. bluetooth u , wifi tethering i kullanamadıktan sonra kamera %­50 daha stabil çalışsa ne olur ki . Kamerayla işi olan kullanıcı zaten cm10 u kullanmaz.

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (enigmaenergy @ 4/3/2014, 15:07) 
    Hocam neyi düzelttin onu da bilseydik iyi olurdu. (??)

Ben şahsen karşılaştığım sorunlardan ötürü kimseye önermiyorum bu romu. Epinter ın cm10 nunu kullanın daha iyidir. bluetooth u , wifi tethering i kullanamadıktan sonra kamera %­50 daha stabil çalışsa ne olur ki . Kamerayla işi olan kullanıcı zaten cm10 u kullanmaz.

Kardeşim öncelikle AŞIRI DERECEDE ÖN YARGILISIN BENİM YAZIMI GÖRMEDİN Mİ ? Sizin söylediğiniz hataları düzelttim ve linkleri yeniledim.Belki sadece senin Atrixindeydi sorun ? Bu yazına çok üzüldüm , çok ayıp ettin ! LÜTFEN EMEĞE SAYGI !!!

Buda yazdığım yorum belki görmemişindir tekrar gör bi :)

CITAZIONE (Mert38 @ 2/3/2014, 21:01) 
    (LİNKLER YENİLENDİ) (HATALAR DÜZELTİLDİ)

CITAZIONE (mert5126 @ 4/3/2014, 07:06) 
    Hocam arayüzle felan pek işim olmazda şuan nottachtrix kullanıyorum ve onu webtop2 yaptım yazıcı bile kullanabiliyorum yani gündelik dizüstü ile yapabileceğim işleri yaptırıyor bana o yüzden sormuştum. Ya rom da çok iyi görünüyor ellerinize sağlık ama kullanamayacağım sanırım :(

Senin kullandığın NottachTrix 4G de webtop 1.2 vardı galiba ama benim sana söylediğim Atricsde webtop 3.0 var . Bu güncellemede Hem arayüze hemde stabilliğe güzel bir çare oluyor ;)

.
  3. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

Bence gayet yeterli düzeyde yazdıklarım. Bunun nedeni ise düzgün test etmeden yayınlamandı hocam.

Eğer ki çamur atma niyetim olsa hiç yüklemeye kalkmazdım,güvendiğim için yükledim.Üstüne koymuşsundur diye düşündüm.Tabii ki bazı hatalar olacaktır farkedilmeyen.Ancak Wifi tethering ve bluetooth u test etmeden koymak bence hata. Onlarca program yükledikten sonra şimdi tekrardan başa döneceğiz.

Ayrıca belirtmeliyim ki " hatalar düzeltildi " söylemi eksik bir söylem.Hiçbir açıklama içermiyor.Hangi hatalar ? Şöyle yazsaydın eğer ki hocam o mesajından sonra yazdığım mesajlarımı yazmacaktım. " Bahsettiğiniz tüm hatalar giderildi " . Bu yeterli olurdu.

Burada bir öneri, recovery den yapılacak update şeklinde olursa düzeltmelerin hocam ilk önce senin emeğinin karşılığını alırsın sonrada bu romu kullanacaklara da çok kolaylık olur.

Not : Kullandığım Atrix te bir hata yok diye düşünüyorum ki sende hataları düzelterek bunu doğrulamış oluyorsun. Nasıl olsa tekrardan rom kuracağım için romunu denemek istiyorum.Umarım düzelmiştir ve bizde biraz olsun bizden birinin elinden geçen bir rom kullanırız.

.
  4. mert5126
        Like  

.

User deleted

Onu bi deneyim hocam bu bahsettiğin rom ile senin yaptığın rom aynı kerneli kullanıyor sanırım? çok fazla bir fark olmasa gerek senin rom ile Atrics de. Yani o romu kurup bunu güncellereye stabilliğimi sağlayabilirim. Kusura bakma az çok anlıyorum ama yazdıklarını yanlış değerlendirip hata yapmak istemiyorum onun için :)

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (mert5126 @ 4/3/2014, 19:01) 
    Onu bi deneyim hocam bu bahsettiğin rom ile senin yaptığın rom aynı kerneli kullanıyor sanırım? çok fazla bir fark olmasa gerek senin rom ile Atrics de. Yani o romu kurup bunu güncellereye stabilliğimi sağlayabilirim. Kusura bakma az çok anlıyorum ama yazdıklarını yanlış değerlendirip hata yapmak istemiyorum onun için :)

Atrics ile benim romum aynı kerneli kullanmıyor.O Atrics hem 2.6 kernel hem 3.1.10 kernel (İsteğe Bağlı) kullanabiliyor.2.6 kernelde herşey çalışıyor ama 3.1.10 kernelde HDMİ çalışmıyor :) Atrics kurarkende temiz kurulum gerekli :thumb_yello.gif:

CITAZIONE (enigmaenergy @ 4/3/2014, 18:08) 
    Bence gayet yeterli düzeyde yazdıklarım. Bunun nedeni ise düzgün test etmeden yayınlamandı hocam.

Eğer ki çamur atma niyetim olsa hiç yüklemeye kalkmazdım,güvendiğim için yükledim.Üstüne koymuşsundur diye düşündüm.Tabii ki bazı hatalar olacaktır farkedilmeyen.Ancak Wifi tethering ve bluetooth u test etmeden koymak bence hata. Onlarca program yükledikten sonra şimdi tekrardan başa döneceğiz.

Ayrıca belirtmeliyim ki " hatalar düzeltildi " söylemi eksik bir söylem.Hiçbir açıklama içermiyor.Hangi hatalar ? Şöyle yazsaydın eğer ki hocam o mesajından sonra yazdığım mesajlarımı yazmacaktım. " Bahsettiğiniz tüm hatalar giderildi " . Bu yeterli olurdu.

Burada bir öneri, recovery den yapılacak update şeklinde olursa düzeltmelerin hocam ilk önce senin emeğinin karşılığını alırsın sonrada bu romu kullanacaklara da çok kolaylık olur.

Not : Kullandığım Atrix te bir hata yok diye düşünüyorum ki sende hataları düzelterek bunu doğrulamış oluyorsun. Nasıl olsa tekrardan rom kuracağım için romunu denemek istiyorum.Umarım düzelmiştir ve bizde biraz olsun bizden birinin elinden geçen bir rom kullanırız.

Onlarca program yüklediyseniz Titanium Backupla yedek alıp yeni romuma geçmenizi öneririm :) Ha eğer geçmek istemiyorsanızda MROM 'a
    geçebilirsiniz o romda benim yaptığım hatalar yok . Hataları düzelttim ve şuan çalışıyor . İster geçin ister geçmeyin ben istesem burada romda sunmazdım . cm10 ' u geliştirip kendimde kullanabilirdim , hatalarımı kendimde anlayabilirdim ama paylaşayım dedim eğer iyi bir rom olursa cm10 sevdası belki biter dedim ama bazı kişilere yaranamamışım galiba . Neyse bu konuyu çok uzatmayalım . Kısaca Wi-Fi , Bluetooth açılıp kapanmama sorunları düzeltilmiştir . Romu Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz :)

.
  6. majeste01
        Like  

.

User deleted

mert38 bu rom çok hızlı, akıcı çok beğendim.Yalnız bazen restart atıyor açılırken kırmızı motorola simgesinde donuyor bataryayı çıkarıp takma mecburiyetinde kalıyorum.3 martta yaptığın güncelleme bu sorunu giderir mi?Bu hızdan sonra cm7 kullanamıyorum...:(

.
  7. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (majeste01 @ 7/3/2014, 10:02) 
    mert38 bu rom çok hızlı, akıcı çok beğendim.Yalnız bazen restart atıyor açılırken kırmızı motorola simgesinde donuyor bataryayı çıkarıp takma mecburiyetinde kalıyorum.3 martta yaptığın güncelleme bu sorunu giderir mi?Bu hızdan sonra cm7 kullanamıyorum...:(

Son upload ettiğim romu temiz kurulum ile kurarsanız sorun yaşamazsınız .

.
  8. ex-sniper
        Like  

.

User deleted

mert hocam ne yazık ki bu restart sorunlarını bende yaşadığım için romunu değiştirmek zorunda kalmıştım...tekrar 4.2 ye dönmüştüm...ama bununda bataryası 1 günü çooook zor çıkardığı için şöyle güzel restart atmayan bi 4.1 rom arıyorum...bu haftasonu senin romunu deneyeceğim..inşallah restart sorunu ve arkadaşın dediği gibi motorola simgesinde takılı kalma sorununu yaşamam...

.
  9. majeste01
        Like  

.

User deleted

@mert38 birde telefonu kapatıp açınca bazen bildirim ışığı sürekli turuncu yanıyor şarj da olmamasına rağmen bunun bir çözümü var mı?Ayarlarda Şarj bildirim ledi kapalı konumda..

.
  10. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (majeste01 @ 12/3/2014, 21:49) 
    @mert38 birde telefonu kapatıp açınca bazen bildirim ışığı sürekli turuncu yanıyor şarj da olmamasına rağmen bunun bir çözümü var mı?Ayarlarda Şarj bildirim ledi kapalı konumda..

AtrixTweaksı yaptıysanız sorun ondadır.Sizin atrixe uyumluluk göstermemiştir.Adam sadece kendi telefonuna göre yapmış uygulamayı.

.
  11. Vaste
        Like  

.

User deleted

bu romu yükledim çok güzel herşeyi çok iyi ama bluetoothu bilgisayarın bluetoothunu görmüyor diğer telefonları görüyor bilgisayarı görmüyor başka bi telefonu denedim bilgisayarı gördü yani sorun benimkinde, birde yüz tanıma kilidini bulamadım bu romda yokmu yoksa benmi bulamadım?

.
  12. mehmed83
        Like  

.

User deleted

Merhabalar! İlk defa bir custom rom yikleyebildim. ROM'u hazırlayan ve yükleyen arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum.Pek fala inceleyemedim hala. Neyse benim sorum şu, tuş ışıkları yanmıyor,bakındım ama göremedim ayarlarda. Yardımcı olabilirmisiniz acaba?
    Neden öyle oldu bilmiyorum ama şimdi düzeldi. Telefonun çalışmasında bir sıkıntı yok. restelenmiyor da. Çok teşekkür ederim...

Edited by mehmed83 - 5/8/2015, 20:00

.
  13. Canberk Genç
        Like  

.

User deleted

Wipe temizleme ve fastboot komutları işlemlerinden sonra kurulumu gerçekleştirdim video kaydı haricinde gayet hızlı ve stabil çalışıyor.
    Çok Teşekkürler..

CITAZIONE
    dipnot:yalnız benim gibi bilmeyen arkadaşlar için fastboot ve wipe gibi şeyleri ayrıntılı belirten bi konu bulamadım ve araştırmasını yaparken zorlandım, konuya eklerseniz iyi olur diye düşünüyorum. İyi Forumlar

.
27 replies since 17/2/2014, 14:10   2606 views
  Share  
.