Atrix w,e,s,z klavyede tuşları çalışmıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi atrixim galiba bozuldu :( w,e,s,z tuşları çalışmıyor.Teleserviceye yollasam kabul ederler mi ? Telefon herhangi bir darbe almadı . Öncedende ıslak elle dokunduğumda telefon yine kendi kendine ekrana basıyordu . Bu sorunları yazsm ücret iadesi alır mıyım ? veya tamir ederler mi ? Yardımlarınızı bekliyorum :)

.
  2. yuksel
        Like  

.

User deleted

Bence hocam hiç ıslak bezden mezden bahsetme birden dokunmatığın şu tarafları çalısmamaya basladı de ama telefonu iyi bi kurula orda içini açtıklarında nem gibi bişey görürülerse direk kullanıcı hatası diye geri yollarlar.

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (yuksel @ 2/4/2014, 20:16) 
    Bence hocam hiç ıslak bezden mezden bahsetme birden dokunmatığın şu tarafları çalısmamaya basladı de ama telefonu iyi bi kurula orda içini açtıklarında nem gibi bişey görürülerse direk kullanıcı hatası diye geri yollarlar.

Yok kardeş ıslak bezle ellemedim.Elim nemliyken bile kendi kendine ekrana basıyordu.Telefonu aldığım ilk gün ilk açtığımda zaten kendi kendine ekrana basmıştı ekranı kilitleyip tekrar açınca düzeliyordu bu durum .

Ayrıca Teleservicenin bütün numaralarını aradım 4 kişiye mail attım hala cevap yok 3 gün oldu . Çok sorumsuzlar bidaha ne Motorola alırım nede Brighstar garantili telefon :bash.gif: Galaxy s2 , galaxy win veya Galaxy Trend Plus almayı düşünüyorum ne dersiniz ? yoksa direk gm discovery mi alsam ?

.
  4. yuksel
        Like  

.

User deleted

Hocam galaxy trend plus giriş seviyesinden bir tık daha üstük ama, orta seviye telefon değil. orta seviye telefon istiyorsan atrix gibi. GM Discovey al derim. bide hocam bi sorum olacak ben bu telefonumu (atrix mb860) garantiye verip ücret iadesi istesem kac kağıt verirler ben telefonumu metrodan aldım bi sorun olunca onlara veriyorum onlar teleservis dingillerine gönderiyor. şimdi ücret iadesi istesem nasıl olcak ve dediğim gibi kaç para verecekler aldığım fiyata mı?

Bide senin telefonun ekran filmi kaymıştır. o yüzden basmak istediğin yere basınca baska bi yere basıyordur veya kilitleniyor. kapanıp açıncada kısa süreli düzeliyor.

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

Yok kardeşim anakartta problem var galiba benim telefonda çünkü telefonu (Önceden) kilitleyip tekrar açınca elin terli olmazsa hi bozulmuyordu ama mesela heyacanlandın falan elin terler insanlık hali :D ellediğim anda kendi kendine her yere basıyordu.Şimdide sol taraf boydan boya çalışmıyor ama yeni birşey keşfettim telefona kapıya tıklama gücünde 15 - 20 kere vurunca bide kilitleyi tekrar açınca sorun ortadan kalkıyor :D:D ama 1 dk sonra yine oluyor.

Metrodakilere sorma hiç Telefonunda bir sorun varsa direk ilinin yakınındaki tüketici hakem heyetine git sorununu söyle.Onlar seni yönlendirir.
    Aynı fiyat mı ? : Evet aynı verdiğin paranın aynısını geri öder Teleservice

Ayrıca xperia L buldum 689 tl 1 ghz dual core 1 gb ram 4.3 inch ekran Sony kalitesinde 8.0 mp kamera orj 4.2.2 rom ayrıca sony bu telefona 4.4.2 kitkat güncellemeside yayınlamış ama beta aşamasındaymış . Ben galiba bu telefonu alıcam ücret iadesi alınca :D

.
  6. yuksel
        Like  

.

User deleted

Tamam. sağol. (:

.
  7. yuksel
        Like  

.

User deleted

Durduk yere servis ücret iadesi istesek vermez herhalde öylesine soruyom. zaten mazeretim var müzikşerde takılma oluyo diye söylerim ücret iadesi isterim.

.
  8. remy_
        Like  

.

User deleted

Ayni problem benim eski atrixtede var. Cihaz dik iken s tusu calismiyor.. Garanti bitti diye boyle kullaniyorm.. Birden oldu dusme vs olmadi.. Yada overclock falanda yapmadim.. Kismet iste elde kaldi boyle kullanicaz isi bitene kadar..

.
  9. ayhanadanur
        Like  

.

User deleted

atrixlerin hepsinde var bu problem bendeki cihazda aynı .

bende garantiye göndericem...
    yurtdışı sitelerdede aynı sorunlar gözüküyor.

nasıl bi ekransa ekranın üstüne incecik bi yağmur damlasa yada hafif terlese kendi kendine basıyor.

atrixin bence tek sıkıntısı

yoksa telefondan çok memnunum...

.
  10. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (ayhanadanur @ 5/4/2014, 11:55) 
    atrixlerin hepsinde var bu problem bendeki cihazda aynı .

bende garantiye göndericem...
    yurtdışı sitelerdede aynı sorunlar gözüküyor.

nasıl bi ekransa ekranın üstüne incecik bi yağmur damlasa yada hafif terlese kendi kendine basıyor.

atrixin bence tek sıkıntısı

yoksa telefondan çok memnunum...

Ben ücret iadesi alcam aldığımdan beri kuşkuluydum zaten.Antutu skoru Galaxy Trend Plustan bile düşük artık atrixi satmanın vakti geldi arkadaşlar adamlar 4.5 mblik 3.1.10 kernel için 1.5 yıldır uğraşıyor ama sorunlar hala aynı . Biri düzeliyor diğeri bozuluyor :(

.
  11. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Mert aynısı bende de oldu garantiye göndersem ne zaman cevap alırım ?
    Birde para iadesi kesin mi ?
    Yani tamir etmiyorlar mı ?
    Benim cihaz hepsi burada dan alınma

.
  12. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (cadiz16 @ 6/4/2014, 16:55) 
    Mert aynısı bende de oldu garantiye göndersem ne zaman cevap alırım ?
    Birde para iadesi kesin mi ?
    Yani tamir etmiyorlar mı ?
    Benim cihaz hepsi burada dan alınma

Ben daha bir şey bilmiyorum. Dün Ankara Yurtiçi kargosuna gitmiş.Teslim edilemedi Bekletiliyor şubede diyor . Ayrıntıları anlatırım ben gelişme olursa .

Edit : Şu an teslim edildi arkadaşlar Şimdi heralde teleservice telefonun sorununu inceliyor.Akşama Teleservice cihaz takip yerine benim telefonumun kaydını yaparlar sanıyorum.

Edited by Mert38 - 7/4/2014, 11:51

.
  13. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkürler cevap için
    Ya 2 gün önce oldu ben hiç anlamıyorumda ön kamerada çalışmıyordu zaten yollasam mı diyordum hadi kamerasız idare ediyordum ama tuş basmayınca cıldırıcam birde e tuşu olunca icinde deli ediyor sürekli yan cevirip e ye basıp düz cevirmek öldürüyor servisi aradım en erken 7 en geç 20 gün dendi kaç günde para iadesi veya tamiri olur bir bilgi sahibi olabilsem öğrenciyim ve yedek telim yok.

.
  14. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (cadiz16 @ 8/4/2014, 20:11) 
    Çok teşekkürler cevap için
    Ya 2 gün önce oldu ben hiç anlamıyorumda ön kamerada çalışmıyordu zaten yollasam mı diyordum hadi kamerasız idare ediyordum ama tuş basmayınca cıldırıcam birde e tuşu olunca icinde deli ediyor sürekli yan cevirip e ye basıp düz cevirmek öldürüyor servisi aradım en erken 7 en geç 20 gün dendi kaç günde para iadesi veya tamiri olur bir bilgi sahibi olabilsem öğrenciyim ve yedek telim yok.

Telefonunuzu garantiye gönderin ve benzer öellikte telefon isteyin . 10 gün içerisinde tamir bitmezse benzer özelliklere sahip telefon almak hakkındır .

Bu arada cihazım teslim edildi Teleserviceden biri almış cihazımı ama daha kayda geçmemiş sanırsam çünkü www.teleservice.com.tr/tr/status-of-my-device.html girdiğimde takip numarası sistemde bulunamadı diyor .

.
  15. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Mert38 seninle irtibat kurabileceğim bir telefon veya facebook adresi vb. bir sey yallarmısın veya beni eklermisin ? sormam gerekn tonla soru var da :)

Facebook'ta Tuğrul Durğut(simurg) diye cıkan benim

Sorularımı burayada yazayım yinede belki ileride konuyu okuyup yararlanacaklar olabilir.

1- Telefonu ben 2.el adım teleservice (brightstar) sahibinin ismi ile mi işlem yapıyor ?
    2- faturam tüm evraklarım elimde ama garantimi yinede sorgulamak istiyorum nereden yapabilirim ?
    3- Bursa da ikamet ediyorum ille ankaraya mı yollamalıyım.
    4-Daha önce para ödemesi alan arkadaşlar var ama ne kadar sürede ne yolda aldılar hiç bilgi yazmamışlar yada ben gözden kaçırdım bilgin var mı ?
    5-Ben telefondan çok anlamıyorum root rom falan bunlar var mı yok mu bilmiyorum servis dışı kalır mı ? Eğer varsa nasıl ilk günkü gibi yapabilirim veya bana kim yardım eder bu konuda ?

Herşey için çok teşekkürler

.
17 replies since 2/4/2014, 00:20   1512 views
  Share  
.