SATILIK CİHAZLAR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. El Fuego
        Like  

.

User deleted

1- iMATE ULTIMATE 8150: Sıfır ayarında, cam gibi bir WM tabanlı pocket pc. Full kutulu, faturalı. Faturası var ancak cihaz klonlandı. İnternette box ları kapandığı için imei atılamıyor. Anakartına jtag işlemi yapılması gerekliymiş. Doğubank 3. katta bir tamirci 80 liraya yaparım demişti, uğraşmadım. Projeksiyon bağlantısı ve usb host girişi olan cins bir alet. Dahili FM radyosu var. Herhangi çalışmayan bir sim kart ile radyo dinlenebiliyor. :) WM6 kurulu. 6.1 update i almıştı ancak nette tüm serverlar iptal, bilin diye yazdım. Elinde sağlam bir kayıtlı anakart olan çalıştırabilir. iMate'in eski adı qtek olan htc ye ürettirdiği cihazlardan değildir. Stylus dahi sıfırdır.

FİYAT: 100 TL

----------------

2- MOTOROLA E398: Sıfır telefon. Sticky ROKR E1 fw var üzerinde. İngilizce, ispanyolca, arapça gibi diller mevcut, Türkçe yok. Altta bulunan damla Motorola yazsı düştü, japon ile yapıştırdım. Mikro bir leke bıraktı. 2 sene önce Arizona Wal Mart'tan 59 dolara bir arkadaşa getirttim. Kutusunu atmış hıyar. Bataryası ölmesin diye düzenli şarj ediyorum. Bekleme modunda 4 günü deviriyor. Ses zaten muhteşem. Panoramik ışıkların hepsi ve donanımı kusursuz maşallah. Pilin olduğu yerdeki güvenlik bandının ortası deliktir fakat açılmamıştır, refurbished değildir. O bandı bir acemilik sonucu delinmiştir. Passport ayarlama şansımı yitirdiğim için artık bana lazım değil, satıyorum. MPx220 şarj aletini kullandığı için elimde fazladan duran şarj aletini de vereceğim.

FİYAT: 150 TL

----------------

3- MOTOROLA MPx220: İlk versiyonlardan, silver. Arka pil kapağında biraz çizikler var fakat yaşına göre çok iyi kondüsyonda. İçi açılmamıştır. Flex kablosu sağlam olduğu için kamera ve video kayıt fonksiyonlarında sorun yoktur. Kutusu ve orjinal yedek bataryası da vardır, data kablosu, kullanım kılavuzları da... Sıkıntısı sadece şarj aletiyle şarj olmuyor. Data kablosu ve usb girişli bir fişle normal ve stabil şarj oluyor. :) Oksitlenme falan da yok. Sinan zamanında şarj girişini yice temizlemişti ama sorunun ne olduğu hakkında fikir yürütebilen çıkmadı. 1 GB hafıza kartında vaktiyle yüklediğim cr@ck li cab dosyaları mevcuttur. 204 MHz TI OMAP 1611 işlemcisiyle günümüz android giriş seviyesi telefonların birçoğuna hız konusunda nal toplatır. Bu kadar da kesin konuşuyorum.

FİYAT: 100 TL

----------------

4- MOTOROLA RAZR V3: Siyah renklidir, 7/10 alır temizlikte. İngiltere üretimidir. Kendi bataryası yerine Z8 bataryası takılıdır. Kaydı yoktur ama nete giriş yapılmadığı ve MMS kullanılmadığı için hala kullanılabiliyor. Şarjı gündelik kullanımda 2 günü rahatlıkla deviriyor. Yedek olarak iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Kamerası falan da sağlamdır, 30 saniye video kaydı da vardır. :) Şarj aletini geçen bir yerde bıraktım, bulamıyorum. Yan sanayii şarj aleti bunda kesinlikle çalışmaz, belirteyim.

FİYAT: 80 TL

Tek veya toplu satış da olabilir. Pazarlık sünnettir.

Hayırlı Ramazan'lar...

.
  2. caprice
        Like  

.

User deleted

Hayırlı satışlar, v8 - v9 bulursan haber ver v9 aakartta olur :thumb_yello.gif:

.
  3. El Fuego
        Like  

.

User deleted

bakarız abi. geçen bir V8 buldum ama kasası epey bir yıpranmıştı. V8 i ben de düşünebilirim. :)

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayırlı satışlar...

.
  5. caprice
        Like  

.

User deleted

Çok temiz V8 bulmuştum 120 tl ye eleman ile irtibat kurana kadar satmış cihazı,

Sinan hoş geldin, izin ne kadar.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hoşbulduk abi, 15 gün buradayım.

.
  7. El Fuego
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (caprice @ 9/7/2014, 12:27) 

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-c...171513899/detay

280 lira istiyor. bataryalar yan sanayii.

.
  8. saidooo
        Like  

.

User deleted

beyler motorola moto x almak istiyorum kendi sitesinden dahi olsa alacam ama yardımcı olursanız sevinirim...

.
  9. caprice
        Like  

.

User deleted

QUOTE (El Fuego @ 10/7/2014, 23:36) 
    QUOTE (caprice @ 9/7/2014, 12:27) 

www.sahibinden.com/ilan/alisveris-c...171513899/detay

280 lira istiyor. bataryalar yan sanayii.

Edermi bu parayı 1 ay önce 120 tl ye almadım,

.
  10. ErgN
        Like  

.

User deleted

Abicim hayırlı satışlar.

Moto v8 temiz halen 150tl eder bence. Bu arada bende Motorola droid maxx arıyorum bulamadım daha.

.
  11. El Fuego
        Like  

.

User deleted

Motorola cihazlar satıştan çekilmiştir. İtalya'dan 3 arkadaş geliyor. E398'i kaydettireceğim.

İlan kaptılabiri.

.
  12. El Fuego
        Like  

.

User deleted

İlan tekrar aktiftir. Emanet ata binen, çabuk iner misali...

Pazarlık sünnettir elbette :)

.
  13. ErgN
        Like  

.

User deleted

Abi bana kalırsa bu 3 moto'yu satma.

.
  14. El Fuego
        Like  

.

User deleted

Droid RAZR yeterli bence kardaşım... 220 kalırsa, kalır.

.
13 replies since 8/7/2014, 22:03   319 views
  Share  
.