Moto G Custom bootLogo

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

33vs
    İNDİRME LİNKİ:

s3sf
    İNDİRME LİNKİ:

q7ey
    İNDİRME LİNKİ:

KURULUM
    İlk olarak telefonu Ses Kısma + Güç tuşuna basılı tutun. 5 saniye sonra ikisindende elinizi çekin. Normal powerup vb.. şeyler gözükecek. O gözüken yer Bootloader Mod oluyor. Telefonunuzun USB kablosu aracılığı ile bilgisayara bağlayın.

Bu dosyayı herhangi bir yere çıkartın ve logo.bin dosyasını çıkarttığınız dosyanın içerisine atın.

En sonunda Fastboot klasörüne girin. Klasörün içine Shift tuşu + Mouse 2 ile tıklayın ve Komut Penceresini Burada Aç' a tıklayın.

Komut Penceresine
    CODE
    mfastboot flash logo logo.bin
    yazıp enterlayın. Okay dedikten sonra
    CODE
    mfastboot reboot
    diyip yeni logonuzu görebilirsiniz :)

Konu linki: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2590101

Edited by Semseddin - 16/7/2014, 22:48

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Denedim olmalı. Logoyu flashlıyor fakat orjinal logoda devam ediyor. Android 4.4.4 sürüm.

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

Unlock yapılmış bir Moto Gye yaptım ben. Olmuştu. Doğru yaptığınıza eminsinz değil mi abi ?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yöntemi uygulamada sorun yok, hatada vermiyor. Hem cmd hemde fastboot ekranında flashlandı gösteriyor ama restart atınca ortada logo yok. Bootloader kilitli ama bunun önemi olmamalı.

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

Çalışması lazım abi :D ne diyeceğimi şaşırdım vallaha. Buradan almıştım konuyu

Motorola Driverlarını yüklediniz değil mi abi ?

bide mfastboot erase logo yazın. Sonra istediğiniz logoyu flashlayın. Bakalım olacak mı.

.
4 replies since 10/7/2014, 17:32   226 views
  Share  
.