Droid 4'üm kilitlendi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. greywolf_77
        Like  

.

User deleted

İyi günler abilerim, kardeşlerim.Geçenlerde 3 taklalı bir trafik kazası geçirdim bu esnada droid 4 üm camdan fırladı ve kendini kilitledi.
    Açtığımda To return to normal mode- first press power key to power down Device is LOCKED.Status Code: 0 şeklinde bir yazıyla karşılaştım.XDA developers'ın videolarında ses açma kapamaya basıp on tuşuna basarak safe strap'a döndüm.Bendeki hata burda başlıyor kendime kızıyorum sabahtan beri ne var ne yok wipe'ladım.Herhangi bir rom kurmadan reboot system dedim (telefon uyarı herhangi bir OS System) yok uyarısı vermesine rağmen şu anda telefoun yine ilk aşamada ancak fastboota artık dönemiyorum(wipe esnasında o da gitti galiba) kilitlenmiş vaziyetteyim gezindim baya bir yer ama sonuç alamadım telefon rsd lite da gözüküyor /NA olarak gözüküyor show device geliyordu eskiden şimdi tıkladığımda o da gelmiyor.
    Available boot modes menüsü geliyor ancak sadece normal power up'ı seçebiliyorum lütfen yardım edin.

.
  2. greywolf_77
        Like  

.

User deleted

Derdimize derman olan olmadı lakin ben çözümü yazayım.Öncelikle telefon fırladığı için ses kapama tuşum çalışmıyormuş.Seçimi bu yüzden yapamamışım.Telefonu data kablosuyla bilgisayara bağlayıp Rsd Lite ile stock rom a geri dönüş yaptım şu an sıkıntım kalmadı.Ses kapama tuşu büyük ihtimal tozdan dolayı çalışmıyor temizletip çaresine bakacağım bu durumun eksisi telefonu güvenli moddan çıkaramamam.Motorola sevdalılarına saygılarımla, forumun canlanması dileğiyle..

.
1 replies since 14/9/2014, 09:49   36 views
  Share  
.