Lütfen Yardım!!!

Motorola simgesinde kalan xt910

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Makserin
        Like  

.

User deleted

Herkese selamlar...
    Yaklaşık 1 yıl önce motorola razr max ım öğrendiğim tabirlere göre brick oldu :) fazla anlamadığım için üstüne düşmedim telefon gitti öldü bitti dedim yerine lg g flex aldım.. Sonrasında yaptığım araştırmalar beni sizlere yönlendirdi.. araştırdığım çözüm metodlarından çoğunu denedim öncelikle factory cable ayarladım sonrasında rsd ile fastboot yapmayı denedim ama flashlarken fail!! yazdı rsd lite maalesef yapamadım anlayacağınız üzere.. en son cm 11 kullanıyordum cyonagenmod dan dosyasınıda indirdim onu fastboot edeyim dedim ondada .xml dosyası bulunamadı dedi hatayı öyle verdi... recovery den hard reset yaptım sonrasında hafıza kartından yükleyeyim zip dosyasını dedim yine olmadı.. anlayacağınız üzere çıkmazdayım... Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum..Şimdiden sağolun varolun...

.
  2. Makserin
        Like  

.

User deleted

Durum o kadarmı vahim arkadaşlar.. Hiçmi umut yok ??

.
  3. Mahmut Dikçizgi
        Like  

.

User deleted

cdt hatası olabilir içerisindeki bootloader dan düşük versiyonlu bir fastboot doyası yazmaya çalışırsan bu sorun olabilir.

mfastboot ile ap fastboot mode da sadece cdt.bin dosyasını yazmaya çalış hata veriyorsa sorunun budur. doğru versiyonu bulmayı dene

CODICE
    mfastboot flash cdt.bin cdt.bin_signed

beklediğin hata:

CODICE
    mfastboot flash cdt.bin cdt.bin_signed
        sending 'cdt.bin' (16 KB)... OKAY [  0.000s]
                writing 'cdt.bin'... INFOPreflash validation failure

.
2 replies since 10/3/2015, 12:19   79 views
  Share  
.