MOTO G OTA YAPARKEN HARD BRİCK

« Older   Newer »

Share  
.
  1. iverson2
        Like  

.

User deleted

ARKADAŞLAR 5.0.2 OTA GÜNCELLEMESİNİ ALDIKTAN SONRA ROOT ATTIM ÇEŞİTLİ ROMLAR DENEDİKTEN SONRA ORJİNALE DÖNMEYE KARAR VERDİM.. MEĞER 4.2.2 YE DÖNMÜŞÜM.. E BİLMİYORUZ TABİ HALİYLE Bİ HEVES OTA GÜNCELLEMESİNİ ALAYIM DERKEN BİR BAKTIM Kİ TELEFON HARD BRİCK NE DENEDİYSEM OLMADI.. VAR MIDIR BİR ÇÖZÜM ALLAH RIZASI İÇİN DELİ OLUCAM

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba iverson2,

Cihazını xda 'da paylaşımı yapılan unbrick yöntemle kurtarmayı deneyebilirsin. Sadece XT1033 4.4.4 firmware dosyalarını kullanman yeterli olacaktır.

http://forum.xda-developers.com/moto-g/hel...moto-g-t2833798

İngilizce varsa kendin yap, yoksa anlamadan birşey yapmayın ve servisine gönderin cihazı, teleservice. Geçmiş olsun ve Kolay gelsin.

.
  3. lazye
        Like  

.

User deleted

Eğer hardbrick ettiyseniz 4.4.4 asia retail flaşlamanız yeterli :)

.
  4. csharpelo
        Like  

.

User deleted

Maalesef kurtuluşu olmayan bir yol. Teleservice ye gönderdim. Yapamadılar. 460 TL yenisi ile değiştirelim dediler. Kabul etmedim. Telefonculara götürdüm nafile. Kendim bizzat 2 gün uğraştım ama yine hüsran. Sonunda bataryası ve ekranı ölü bir moto g buldum. Onun anakartını benimkine taktırdım. Şu anda kullanıyorum fakat son günlerde şebeke sorunu yaşamaya başladım. 4.4.4 varken sıkıntı yoktu ama 5.0.2 yükleyince şebeke de sıkıntı yaşamaya başladım. Çok geçmiş olsun. Bu telefonun tek hard brick yöntemi 4.4.2 yükleyip 4.4.4 e ota yolu ile güncelleme yapmak. Maalesef bilmiyorduk ve bize pahalıya mal oldu.

.
  5. mesut70
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar telefonu yeni anakart alıp taksam calışırmı?

.
  6. csharpelo1
        Like  

.

User deleted

yazmışız oraya işte anakart taktık çalıştırdık diye. neden soruyorsun çalışırmı diye?

.
  7. mesut70
        Like  

.

User deleted

Ben yeni anakart aldim cihaza.Anakart calisiyo ama galiba icine yazilim yuklenecek.Mor bi ekranda kaliyo.Napmaliyim.

.
  8. Ramadan
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu hardbrick olayını internette izlediğim bir video ile çözdüm. Hala yardım lazım derseniz ben yardımcı olabilirim.

.
  9. kantay
        Like  

.

User deleted

Ramadan kardeş bana çok lazım yardım edebilirmisin rica etsem

.
  10. kantay1
        Like  

.

User deleted

Ramadan kardeş bana çok lazım yardım edebilirmisin rica etsem