Xoom MZ601 çok sık kilitlenip reboot yapıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cimsav
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Xoom Mz601 2011 yılında ilk aldığımdan beri verimli çalışmadı.. Keyifle web sayfalarında bile gezemiyorum yarım saat aralıksız bir şey yapamıyorum mutlaka reboot yapıyor ya da kilitleniyor. Zaman zaman yazılım güncellemeleri de yaptım ama nafile.. En son CyanogenMod 10.1 sürümünü kurdum Android 4.2.2 ancak değişen bir şey olmadı yine kilitlenmeler ve reboot işleri devam ediyor.

Başa çıkamayınca Ankara'ya Anatolia Teknoloji'ye de gönderdim ancak onlar da anlam veremmişler.. "Güncel Yazılım Atılamamaktadır." şeklinde açıklama yazmışlar..

Bunun dermanı nerededir? Bu acaba RAM sorunu falan mı?? Nasıl çözeriz bunu?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Cimsav,

Cihazın MZ601 'e son sürüm resmi yazılımını rsd lite ile flashlayın, bu cihazın en randımanlı çalışacağı yazılım kendi orjinal son 4.1.2 sürümüdür. Eğer donanımsal bir hatası yoksa cihazının kendisini yeniden başlatmaması gerekir. Xoom bölümünde orjinal yazılım nasıl yüklenir, cihaz nasıl sıfırlanır gibi altın değerinde bilgiler mevcut, faydalanın.

kolay gelsin.

.
  3. cimsav
        Like  

.

User deleted

Semseddin Bey cevabınız için teşekkürler..

Ancak bendeki model 3G olan modelden.. orjinal rom olarak 4.1.2 bulamadım. verebileceğiniz bir link var mı?

.
  4. cimsav
        Like  

.

User deleted

ben bulamadım.. tableti size yollasam benim için ücreti karşılığında yapabilir misiniz? Ben bunun yazılımla düzeleceğine olan inancımı çok zaman önce kaybettim. Bence donanım sorunu var. Ama yine de yapılabilecek birşey varsa denemenizi istiyorum. Cevabınızı bekliyorum. [email protected]

.
3 replies since 4/6/2015, 10:50   84 views
  Share  
.