Motorola xt890 Açılmamakta

Motorola xt890 kırmızı ekranda kalıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Murat Güner
        Like  

.

User deleted

Bana yardımcı olurmusunuz motorola xt890 telefonum açılmıyor motorola simgesinde bekliyor herhangi birşey yapmadan böyle oldu telefona formatda attım ama yinede açılmıyor yardım lütfen ???

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Murat,

Cihazına RSD Lite ile orjinal 4.1.2 firmware flashlarsan düzelir. Nasıl yapabileceğin XT890 RAZR I forumunda mevcut.

.
  3. Murat Güner
        Like  

.

User deleted

Tamam deneyeceğim teşekkürler

Link atabilme şansınız var mı?

.
  4. Murat Güner
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Semseddin @ 8/6/2015, 22:51) 
    Merhaba Murat,

Cihazına RSD Lite ile orjinal 4.1.2 firmware flashlarsan düzelir. Nasıl yapabileceğin XT890 RAZR I forumunda mevcut.

Bunlardan hangisini indirip flashlamalıyım telefon ingiltereden geldi simlock vardı bu işlemden sonra simlockda kalkarmı? Teşekkürler
    Attached Image
    Screenshot_2015-06-10-11-33-48

.
  5. Murat Güner
        Like  

.

User deleted

Abi saol flashladım telefon düzeldi ama xt890 bölümündeki firmware lerin linkleri kırık sadece bir tanesi indirilebiliyor. Onu indirip yaptım.Bir sorum olacak telefon ingiltereden gelme simlock var simlock kaldırma ve imei değiştirme hakkında bilgi verirmisiniz yapabilirmiyiz teşekkürler :))

.
  6. Hasan Gümü
        Like  

.

User deleted

KARDEŞ NASIL GİRDİN BU RESMİNİ ATTIGIN YERE BİDE ORADA HANGİSİNE GİRDİN NE YAPTIN LÜTFEN BANADA YARDIM EDERMİSİN ÇOK ACİL BENİM TELEFONUMDA INTEL YAZAN YERDE KALDI AÇILMIYOR RESET ATTIM YİNE AÇILMIYOR LÜTFEN YARDIME ET

.
5 replies since 6/6/2015, 12:41   114 views
  Share  
.