factory cable yapımı?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. empty1
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar merhabalar. aylardır kullanamıyorum xt910 umu factory cable yapamadığım için. lüften rica ediyorum biriniz bir yardım edin. donanimhaber'e açtığım konunun aynısını buraya kopyala/yapıştır yapıyorum. bir hafta oldu konuyu açalı ama orada ilgilenen kimse olmadı.

"arkadaşlar sizden rica ediyorum şu factory cable nasıl yapılır birisi net bir şekilde anlatsın. 1 aydır teelefonu kullanamıyorum yapamadığım için. iki tane kablo açtım ama kablolar internetteki kablolar gibi değil. olayın bir mantığı var ona göre yapmam gerekiyor farkındayım ama işte mantığını çok çözemedim. açtığım kabloların ikisinin de içi aynı. telefona giren uç tarafından bahsediyorum. açınca o uçun bir yüzünde 4 kablonun gittiği pinler var evet, ama diğer yüzünde pin falan yok. yani köprüyü kurabilmem için bir yüzde pin yok. tıkandım kaldım. bilen birisi rica ediyorum, lüften yardımcı olsun. şimdiden teşekkürler."

.
  2. Sezer Çevik
        Like  

.

User deleted

Merhaba, bildiğimiz dışarıdan aldığımız motorola telefonun orjinal olmayan kablolarının içlerindeki boşta olan pin gizlenmiş oluyor genelde kullanılmadığı için. Eğer orjinal motorola usb cable varsa elinde onun içindeki pinin uzantısı lehim yapacak kadar uzun, kırmızı kablodan küçük bir tel yardımıyla boşta olan pine bağlantı kurulması kabloyu factory cable a donusturur, by Kassel basit. Kirmizi kabloyla bostaki pin i bir iletken yardimiyla birlestirmek tir..

.
1 replies since 9/6/2015, 12:57   334 views
  Share  
.