XT 912 Garip Bir Şey Oldu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Eren Doan
        +1   Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Ben Bugün Motorola Droid Razr xt912'ime custom rom atıcaktım ilk defa sonra ilk önce root attım sonra safestrap kurdum recovery modunda başlattım teli rom slot oluşturdum sonra telefonu 2 ye bölersem telin kasacağını düşündüm ve stok romu silmeye çalıştım ordaki sdcard hariç tüm wipeları yaptım (o sırada safestrapın dosyalarında silmişim) ve romu flashlamaya calıstım ama aborting install dedi ben orada safestrapı karıştırırken birden tel kapandı ve yeniden açıldı kırmızı logoda kaldı sürekli oradan başlıyordu sonra ap fastboot dan rsd lite ile stock rom flashlarken şarj azalmış low battery dedi ve yukarıda flash failure hatası verdi artık sürekli ap fastboot modunda açılıyordu internetten araştırdım güç tusuyla ses kısma tuşuna aynı anda basıp oradaki bp tools u secip şarj ı takmam yazıyordu ama telde yazılım olmadıgı icin o yöntem işe yaramadı başka bir yöntem vardı factory cable ben elektrikden anlamadıgımdan dolayı yapamadım ve yapacak birisinide bulamadım en sonra şarj kablosunun ucunu kestim kapağı söktüm kırmızı kabloyu + kutupuna siyah kabloyu - kutupuna bagladım ve teli actıgımda low battery hatasının kalktıgını gördüm sonra teli bilgisayara bagladım rst lite ile rom flashlamayı denedim ama flash failure hatası yüzünden olmadı sonra bende razr droid utility yi yükledim oradan stok romu attım bu seferde telefon şarj olmuyordu ben şarj kablosunun kablolarını ilk başta yanlış kutuplara takmışım sonra telefonu 1 gün boyunca şarjda bıraktım batarya kendine geldi sonuç olarak bu hatayla karşılaşan biri olursa bu yazımdan faydalansın inanın düzeltene kadar canım çıktı bu hataları kimsenin yaşamaması dileğiyle

Öğrenilen Ders:Stock Romu Silmeye Kalkmayın

.
0 replies since 4/6/2016, 22:01   62 views
  Share  
.