MB860 Yazılım sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogukt
        Like  

.

User deleted

Büyük ihtimalle kimse bakmaz ama başka danışacak yer bulamadım. cihaz modem hatası veriyor imei yok, orjinal yazılımla flashlamak istediğim de ise "switching device to bp pass through mode" ardından %100 olup FAIL yazıyor yabancı forumlar da araştırdım pek bir şey bulamadım. Yapılabilecek bir şey var mı acaba? Yazan olursa sevinirim.

.
  2. nocseiz
        Like  

.

User deleted

Merhaba. Ben de yıllar evvel aldığımdan beri stock ROM ile kullanıyorum (Bu vakte kadar nasıl sabrettim hiç fikrim yok=) Bu sayfaları, xda-developers'ı okuyup geçen yaz format araçlarını bile toplayıp, deneyeceğim romları belirledim). İnşallah bir kaç ay (ya da hafta) içinde format atacağım zaman Kitkat ROM ve 4.1+ ROM'lardan birini denemeyi düşünüyorum. Eksik ve hataları çıkarsa hafif Stock ROM'lardan birini bulacağım ya da kendim hafifleteceğim format sonrası.

Dolayısıyla net bir cevap veremeyecek olsam da Custom ROM'dan Stock yani orjinale dönerken; eğer kerneli değiştirdiyseniz, stock ROM'un kullandığı kernel'i tekrar yüklemek çözüm sağlayabilir. Bunun dışında, muhtemelen biliyorsunuzdur ama, anlatılan basamaklardan birini atlamak ciddi sorunlara sebep olabiliyor: (REHBER) Stock ROM'a Dönmek

.
1 replies since 25/8/2017, 15:21   107 views
  Share  
.