mp3 player

v3x

« Older   Newer »

Share  
.
  1. geomod
        Like  

.

User deleted

v3x için bir mp3 player arıyorum 16 tane java program başlığındaki kdplayeri ve diğer mp3 palyeri yükledim ama çalıştırmıyor. ayrıca Blooover2.jar programının kullanımı hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

.
  2. Sems
        Like  

.

User deleted

telefonda HeartlessMOD yüklü değilse KDplayer telefonun dosya sistemini okuyamaz, mp3 çalamaz. Bloover nedir bilmiyorum.

Heartless yüklüyse KDPlayer yükledikten sonra KD Player'in üzerinde seçenekler/izinler/ kullanıcı verileri / okuma ve yazma izinlerini sormadan şeklinde ayarlamalısın.

KD playeri çalıştırıp ayarlarından folders for scanning'e gel, b/mobile/audio klasörünü seçip, save within folder'ı tıkla. Program mp3 dosyalarını arayıp,listeye ekleyecektir.

.
  3. geomod
        Like  

.

User deleted

blooover 16 tane java programlar başlığı altında yüklediğim program karşısında bluetooth la karşı telefonun içine girmeye yaradığı yazıyor bluetooth bağlantısını kuruyor scanning yazıyor ama tarama nedense hiç bitmiyor neyse diğer konu için tklr ama çözdüm zannettiğim bağlantı sorunu yine devam ediyor modlar askıda şimdilik

.
  4. Sems
        Like  

.

User deleted

V3X'e, RSA kırılmış modlu yazılım heartlessmod yüklemezsen mod imkanın çok kısıtlı olur. HeartlessMOD v3x'de gayet stabil çalışıyor, bir endişen olmasın,yükle bence.

Beğenmezsen zaten orjinal yazılımın yedeği forumda mevcut.

.
3 replies since 7/9/2009, 21:12   145 views
  Share  
.