Milestone Bluetooth file transfer

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Milestone ve Droid modellerinde resimleri bluetooth ile başka cihazlara atmak mümkün fakat mp3'lerimizi diğer cihazlara program yardımı olmadan atamıyoruz bu program bu işe yarıyor :thumb_yello.gif:
    (Transfer files using Bluetooth ) Resmi site bilgisi
    https://motorola-global-portal.custhelp.co...by%20droid/p/30

Dosyayı buradan indirebilirsiniz(Market içeriğindede mevcut)
    www.4shared.com/file/-v6kHZMZ/BlueFTP.html

.
  2. tekiza
        Like  

.

User deleted

paylasim icin tesekkurler paylastiginiz dosyayi mobile yukledim fakat yuklemeden once ve sonrasinda da
    benim sorunum bluetooth ile bilgisayari tanitiyorum eslesti fakat baglanmadi hatasi geliyor,yine ayrica sadece tek bir dosyayi bluetooth ile bilgisayarima foto vs atamiyorum.
    hata:istek duzgun bir sekilde islenemiyor diyor.bilgisayarda ise bluetooth etkin bir bilgisayar tarafindan iptal edildi hatasi aliyorum.
    Benim milestone forumda paylastiginiz hk versiyonu.onerileriniz nedir?yarimci olursaniz sevinirim.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bluetooth dongle'ın kendisinde ya da programında sorun olabilir mi ? PC'de hangi bt programını kullanıyorsun tekiza ?

.
  4. tekiza
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 30/7/2010, 14:55)
    Bluetooth dongle'ın kendisinde ya da programında sorun olabilir mi ? PC'de hangi bt programını kullanıyorsun tekiza ?

Bluetooth dongle da sorun varmi bilmiyorum benim kullandigim pc win 7 ultimate x64 bit,fakat baska bir milestone (90.73 bootloader)

kullanicisi arkadasimda da yine win 7 ultimate x32 bit var,ayni sorun ondada gozukuyor,{oda benim sayemde kesfetti bluetooh ile dosya aktaramadigini :)}

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

L9 ile bile dosya göndermek bir yana, pc'yi kontrol ediyorum. Ya ayarlarında bir eksik var ya da BT Dongle'ın programını son sürümüne güncellemen gerek.

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Benim pc de win 7 ultimate var bende bazen bluetooth ile dosya alışverişi yaparken sorun çıkıyor.Ekranın sağ altında bulunan (taskbar) bluetooth ikonu üzerinde mouse sağ tıkla dosya al seçeneğinden alıyorum gönderirkende göndereceğim dosyanın üstüne gelip gönder bluetooth ile.Bu işlemi bazen tek seferde yapıyor bazen bir kaç kez uğraşmak zorunda kalıyorum.

.
  7. tekiza
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 1/8/2010, 06:42)
    Benim pc de win 7 ultimate var bende bazen bluetooth ile dosya alışverişi yaparken sorun çıkıyor.Ekranın sağ altında bulunan (taskbar) bluetooth ikonu üzerinde mouse sağ tıkla dosya al seçeneğinden alıyorum gönderirkende göndereceğim dosyanın üstüne gelip gönder bluetooth ile.Bu işlemi bazen tek seferde yapıyor bazen bir kaç kez uğraşmak zorunda kalıyorum.

evet dogangozel bende dedigin gibi dosta gonderimi sag tiklayip dosya aldan yapiyorum ama henuz basaramadim:( sadece iyi yonu pc den milestone tek seferde yolluyor o islemde sorun yok:)

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bluetooth sürücüsünü silip tekrar yüklemeyi dene istersen.

.
  9. tekiza
        Like  

.

User deleted

az once tavsiyeniz uzerine onuda denedim ama sonuc hep ayni bilmiyorum nasil yapacagim:(

(bu arada benim evimde kullandigim internet ortak network sistemiyle calisiyor ve ben sizin sitenizin linklerini tikliyorum ama sayfa acilmiyor sadece beyaz bir renge burunuyor o kadar)

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (tekiza @ 17/8/2010, 13:02)
    az once tavsiyeniz uzerine onuda denedim ama sonuc hep ayni bilmiyorum nasil yapacagim:(

(bu arada benim evimde kullandigim internet ortak network sistemiyle calisiyor ve ben sizin sitenizin linklerini tikliyorum ama sayfa acilmiyor sadece beyaz bir renge burunuyor o kadar)

Bluetooth ile telefonuna dosya gönderemiyorsun şuan değilmi? Telefondan arattırsan ilk önce sonra bilgisayarını bulduktan sonra eşleştir ve parolayı gir birde ondan sonra denesen başka bişey aklıma gelmiyor şuan için.Paylaştığım siteleri açmıyormu bilgisayarın?

.
  11. tekiza
        Like  

.

User deleted

o sekilde denedim ama eslesti ancak baglanmadi yaziyor,arkadaslarlada her turlu varyasyonu deniyoruz ama daha muhaffak olamadik:)
    ikinci konuyla ilgilide ben evden sizin siteye giremiyorum site isimli bilg.kayitli ordan yada google dan arayip bulmama ragmen siteyi tikladigimda sadece beyaz bir sayfa cikiyor hic bir sekilde ne bir yazi ne bir acilacagina dair hareketlilik goremiyorum.

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Dns ayarı yapmayı denesen

.
  13. Skid_row
        Like  

.

User deleted

:( Benim notebookta Bluetooth yok arkadaşlar:((( ekran kartı gts9800 olsun ama bluetoohu olmasın dedik sonuç bu:(, lütfen beni paylaşım dışı bırkacak konular açmayalım:)))

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Harici bir bluetooth alabilirsin Skid_row usb den tak çalıştır 10 tl birşeydir diye tahmin ediyorum

.
  15. hrnayn
        Like  

.

User deleted

sayın doğan hocam bluetooth ile gelen dosyalar nereye gidiyor bulamadım :(
    tel milestone

.
17 replies since 2/7/2010, 09:20   615 views
  Share  
.