Birkaç Full uygulama

milestone uygulama

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaşlar bir iki uygulamanın full versiyonlarını upload edip linklerini ayrı ayrı aşağıda veriyorum güle güle kullanın:)
    pil ömrünü gösteren güzel bir yazılım
    www.4shared.com/file/4qBBpmt-/BatteryTime__12_.html
    launcher
    www.4shared.com/file/p9q8PD7u/comfedelauncherv0760.html
    digital zoom 5 diye bir yazılım çok gerekli değlibence ama dileyen kullanabilir
    http://localhost/file/18wShFxS/compo...oomprov203.html
    Task killer son ve full sürümü :) oldukça güzel widget ikonları var tek dokunuş ile çalışanları kapatabiliyorsunuz
    www.4shared.com/file/FFzlVpF2/comtniTasKillerFullv323.html
    pil ısı göstergesi
    http://localhost/file/N8lSwyha/orgal...onitorv301.html

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler :)

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler

.
  4. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Rica ederim arkadaşlar.. ben hala market uygulaması ile şirketten download yapamıyorum dışarıdan hiç denemedim evde lan kullanıyorum da:) birde heavy gunner oyununun data klasörü elinde olan biri varsa update edebilir mi?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bağlantı hatası sorunu bende alıyorum bazen.Sen yinede başka bir yerlerden dene bir sürü beleş wifi noktası var :thumb_yello.gif:

.
  6. Skid_row
        Like  

.

User deleted

:D çokk züürtüm agaa :)) telefonuma 3G alamadım haaalaaaa:(

.
  7. acu540
        Like  

.

User deleted

Yaw bu task killer full sürümü yükledim widget tan bastığımda bazen simle bağlantıyı kesiyo hat yok diyo pin istiyo pin girince yeniden bağlanıyo başına gelen oldu mu hiç vea bu programa alternatif ne kullanılabilir. bide bu android neden programlara çıkış özelliği koymazki saçma yaw

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Android task killer kullanmıyorum fakat kill all seçeneğini tıklarken ihtiyacın olan kapatmasını istemediğin uygulamanın seçimini kaldırki onuda kapatmasın.Mesela alarm kurarsın sonra task killer çalıştırırsan alarmı kapatır ve çalmaz.Froyo kullanıyorsan task taskmanager zaten mevcut fakat kullanmıyorsan Ayarlar - Uygulamalar - Çalışan hizmetlerden manuel kapatabilirsin yada ilk başta söylediğim seçeneği uygula task killer için .

.
  9. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

Advanced Task Manager uygulamasini tavsiye ederim widgeti ile tek tikta hallediyosunuz..

.
  10. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Task killer için ayarlar var etkilenmesini istemediğiniz uygulamaları seçiyorsunuz fln ama bence hiç birisine ihtiyaç yok bu uygulamaların:) androidin en güzel özelliği aslında hiç bir programı tam anlamı ile kapatıyor olmaması ve hızlı erişim sağlaması tabiki yeterli belleğiniz var ise:)

.
9 replies since 30/8/2010, 09:41   929 views
  Share  
.