Herkes Milestone'da kullandığı olmazsa olmaz programları paylaşsın

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam arkadaşlar,

Milestone sahipleri hepinizin cihazda kullandığınız olmazsa olmaz KAFA programlarınız vardır. Bunların kısaca ne işe yaradığını ve download linklerini (mümkünse ilaçlı) varsa resimleriyle bu konuda paylaşırmısınız ?
    :ph34r:

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Astro file manager.Bir nevi windows gezgini diyebiliriz.Cihazın içindeki dosyaları klasörleri görmemize ve içerisinden işlem yapmamıza yaraayan program.Marketde bulunuyor.

ASTRO_File_Manager_2.5.2.apk

image

Zedge.Duvar kağıdı ve zil seslerinin olduğu bir uygulama.Marketde bulunuyor.

Zedge Ringtones & Wallpapers (1.7).apk

image

Bluetooth file manager.Adındanda alaşılacağı üzere bluetooth üzerinden dosya alıp vermeye yarayan program.Marketden indirebilirsiniz.

image

Ayrıca Adobe flash player 10.1 , Google translate ve color note uygulamasını kullanıyorum şuan.Oyun olarak angry birds ve need for speed shift mevcut.

.
  3. eLijah
        Like  

.

User deleted

merhabalar ;
    Android 2.1 02.34.3 Rom Hong Kong [Türkçe]
    yükleyip telefonumu root etmeme ragmen facebooka gırdıgım zaman vıdeo ızleyemıyorum adobe flash player ı ındırmem gerektıgını soyluyor tıkladıgımda yakında gelecektır dıyor yardımlarınız beklıyorum....

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam Elijah,

Yüklediğin rom Android 2.1 olduğu için flash desteklemiyor. Flash için 2.2 Test rom'u yüklemelisin. Bu yazdığının konuyla alakası yok ayrıca.

.
  5. sinilker
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar,
    www.appbrain.com sitesine giren var mı ?
    yükleme yapabiliyor muyuz , nasıl bir sistemi var çözemedim ?
    android le alakalı uygulamalar var ama indirme işlemini bir türlü anlayamadım ?

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Merhaba sinilker ,

Konuyla alakası yok fakat şöyle açıklamak gerekirse apprain sitesine üye oluyorsun sonra telefonuna apprain uygulamasını yüküyorsun ve uygulamaları indirebiliyorsun.

.
5 replies since 22/10/2010, 23:29   695 views
  Share  
.