Swype

Süper Klavye

« Older   Newer »

Share  
.
  1. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,tesadüfen tanıştıgım ve tamsürümünü bulup kullanma fırsatını yakaladıgım bu harika programı paylaşayım istedim.
    Program elinizi kaldırıp tek tek harfe basmaktan sizi kurtarıyor.
    Bir eksisi TR destegi yok(bildigim kadarıyla)
    Daha fazla bilgi ve kullanımı hakkındaki ipuçlarına şu siteden ulaşabilirsiniz.
    Son video olan Speed i özellikle izlemenizi istiyorum.

www.swypeinc.com/tips-tricks.html

Programı indirmek için:
    www.mediafire.com/?5qwfn1d8wkvz83l

.
  2. sandalye
        Like  

.

User deleted

programlayıcısına helal olsun. Çok dahiyane bir fikir.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler enreka :thumb_yello.gif:

Programı sd kartın içine attıktan sonra herhangi bir dosya yöneticisinden açın ve kurun.Aktif hale getirmek içinde ayarlar - dil ve klavyeden swype seçin.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler Enreka, harika bir programdır.

.
  5. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

türkçe destegi de olsa yeme de yanında yat olacaktı ama olsun =)
    evet adamlar harika şeyler yapıyo ya

.
  6. ustundag
        Like  

.

User deleted

Ne işe yarıyor kısaca açıklar mısınız?

.
  7. sukabi
        Like  

.

User deleted

Slide IT keyboard diye tr dil desteği olan hatta sesle söylediğiniz kelimeleri yazıya döken bir program daha var swype tan daha iyi bence
    biraz hassasiyet farkı olabilir ama o da elinizin gezdiği harflerden kombine kelimeleri anında yazıyor
    dedim ya bir de sesli komut kullandırıyor. bu işlevini mesajda kullandırmıyor ama diğer her klavye kullanımında iş yarıyor denemenizi tavsiye ederim applanete var

www.4shared.com/file/7RIneOC7/SlideIT_Keyboard_21.htm

.
  8. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

ufak bir araştırma ile detayları bulabilirsiniz ama haricen programa gerek kalmadan hono modda sesli yazma özelligi var ama sürekli net istiyor

.
  9. pekozgur
        Like  

.

User deleted

Samsung Wave ile Bada 1.2 sürümünde geldi bu özellik.

Kısaca şöyle anlatayım özellikle ufak ekranlı telefonlarda telefonu yatay konuma getirmeden ve parmağınızı sadece yazmak istediğiniz harfler üzerinde gezdirerek istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz. parmağınızı kaldırdığınızda da yeni kelimeye geçiyor.

örneğin. "gidiyorum" yazmak için parmağınızı g harfinin üzerine koyduktan sonra hiç kaldırmadan sırası ile i d i y o r u m harflerinin üzerine sürüklüyorsunuz ve ekranda çizdiğiniz desen görünüyor. parmağınızı çektiğinizde de ekranda yazmak istediğiniz kelime beliriyor.

arada bir saçma şeyler de çıkartıyor. ancak klavyenin hemen üzerinde diğer seçenekleri de gösteriyor.

bir iki video izleyerek daha güzel fikir sahibi olabilirsiniz.

.
8 replies since 26/10/2010, 19:43   472 views
  Share  
.