FACEBOK VİDEOLARI AÇILMIYOR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Merhabalar
    Benim miletonede yaşadığım bir sıkıntı var .facebookda paylaşılan birçok videoyu açamıyorum Vfplayer yükledim sorun ortadan kalktı ancak program demo olduğu için onunda süresi doldu yine videolar açılmıyor.Yardım lütfen.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Hangi yazılımı kullanıyorsun? 2.2.1 beta sürümü froyomu 2.1 eclairmı?

.
  3. hrnayn
        Like  

.

User deleted

aynı sorun bendede var bendeki 2.2.1 beta

.
  4. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

facebook a girin büyük ihtimalle dokunmatik facebook açılıcak, en alta inin tüm site yazan şeye basın pcde nasıl faceye giriyosak aynı sayfa açılıcak ordan tıklayıp izleyebilirsiniz hatta sohbet bile edebilirsiniz, normalde tüm siteye girmedende açması gerek ama sizde neden açmadı bilmiyorum

Uygulamalar/uygulamaları yönet/tümü(üstte) burda Adobe Flash Player 10.1 varmı ?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

2.1 eclairde böyle bir sorun yok tüm videoları izleyebilirsiniz.Beta sürümünde böyle bir sorun mevcut facebook uygulamasının eski sürümünü deneyin.

.
  6. Suwari029
        Like  

.

User deleted

VPlayer programının fuul sürümünü nereden bulurum indirip kuruyorum iki gün sonra süresi doluyor ve full sürmü yüklediyor tabi Facbokdaki bir çok video açılmıyor.Bu programı bir şekilde yüklemek lazım tüm videoları açıyor full sürmü olan varsa lütfen paylaşabilirmi.Tşk.

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Suwari029 @ 21/1/2011, 13:59) 
    VPlayer programının fuul sürümünü nereden bulurum indirip kuruyorum iki gün sonra süresi doluyor ve full sürmü yüklediyor tabi Facbokdaki bir çok video açılmıyor.Bu programı bir şekilde yüklemek lazım tüm videoları açıyor full sürmü olan varsa lütfen paylaşabilirmi.Tşk.

@ Suwari029

Linkteki dosyayı denermisin ? Vplayer Beta yazıyor fakat menüde buy pro falan yazmıyor :thumb_yello.gif: Deneyip yorumunu yazarsan sevinirim :biggrin2.gif: Bu olmazsa başka bakacağım :thumb_yello.gif:

VPlayer.apk

Alternatif link

http://rapidshare.com/files/443902598/VPlayer.apk

Edited by dogangoxel - 22/1/2011, 11:43

.
  8. hrnayn
        Like  

.

User deleted

verdiğiniz link mahkemece kapanmış

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Alternatif link eklenmiştir :thumb_yello.gif:

.
  10. hrnayn
        Like  

.

User deleted

teşekkürler oldu izleniyor yalnız biraz duraksayarak izleniyor internetin yavaşlığındanmı acaba

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 22/1/2011, 12:38) 
    teşekkürler oldu izleniyor yalnız biraz duraksayarak izleniyor internetin yavaşlığındanmı acaba

Yavaşlığını bilmiyorum belki ayarlarından olabilir :thumb_yello.gif: Sorunlu derseniz başka bir tane upload yaparım :thumb_yello.gif:

.
  12. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Hocam bu program bende var ancak süresi bitince Vpleyer Expandet yükle diyor ve markete yönlendiriyor.Yani demo süresi dolunca program kaput.Bu sebeple bir şekilde full sürümünü edinmeme lazım.

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Menüde buy pro seçeneğide mevcut değil ama enteresan :dunno.gif:

@ Suwari029 şuna bir göz at içerisinde vplayer unlocker apk. mevcut :thumb_yello.gif:

V player.rar

.
  14. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Menüde buy pro seçeneğide mevcut değil ama enteresan

@ Suwari029 şuna bir göz at içerisinde vplayer unlocker apk. mevcut

V player.rar

Lik çalışmıyor.Bakabilirmsiniz.Teşekkürler.

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ Suwari029

Lİnk çalışıyor bir sorun yok . Başka bir yere upload yaparım istersen .

.
19 replies since 18/1/2011, 16:01   1448 views
  Share  
.