FACEBOK VİDEOLARI AÇILMIYOR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. hrnayn
        Like  

.

User deleted

son verdiğiniz vplayeri kurdum gayet güzel çalışıyor anahtarıda aktive yaptım inş.dah sonra satın al falan demez
    teşekkürler

.
  2. Suwari029
        Like  

.

User deleted

Yükledim dogangoxel şuan çalışıyor.Paylaşım için teşekkürler.Birde ben uzun süre araştırdım ama konuşma kaydedici bulamadım bulduklarımda kaydediyor gibi ama dinlemek istediğinde 0 kb.kayıt diyor.Sizin bu konuda bilginiz varmıdır.Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Suwari029 @ 26/1/2011, 13:37) 
    Yükledim dogangoxel şuan çalışıyor.Paylaşım için teşekkürler.Birde ben uzun süre araştırdım ama konuşma kaydedici bulamadım bulduklarımda kaydediyor gibi ama dinlemek istediğinde 0 kb.kayıt diyor.Sizin bu konuda bilginiz varmıdır.Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=42343761

Rica ederim.Burada bir konu var gereken açıklamayı yaptım ama arkadaşlar olduğunu söyleyip birkaç link vermişler ben yinede kayıt edilmediğini savunanlardanım :biggrin2.gif: Sadece ses kaydediciler var oda sadece ortam seslerini kayıt ediyor telefon görüşmelerini kayıt etmiyorlar.Marketden bulabilirisn :thumb_yello.gif:

.
  4. Suwari029
        Like  

.

User deleted

dogangoxel bende n 73 vardı onda çok güzel çalışıyordu ama bu androide bir türlü bulamadım dedğin gibi bir çoğu engelleniyor ama çaışanıdavardır diye düşünüyorum.Yardımların için tşk.

.
  5. Suwari029
        Like  

.

User deleted

OLDU SONUNDA ARTIK KAPANMIYOR PAYLAŞIM İÇİN MİNNETTARIM DOĞAN HOCAM.SAYGILAR

.
19 replies since 18/1/2011, 16:01   1448 views
  Share  
.