Ücretli uygulamalar görmek için

Android market kullanıcıları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

İlk olarak Aşağıdaki uygulamayı cihazınıza indirin ve kurun.Marketdede bulabileceğiniz bu uygulamayı kurduktan sonra açın ve operatör listesinden T-Mobile US seçeneğinin üzerine basılı tutun. Ardından fake this provider now seçeneğini işaretleyin. Bu kadar. Artık Market’ten tüm paralı uygulamaları görebilirsiniz. (Cİhazınızı root etmeniz gerekiyor )

MarketEnabler_3.0_beta.apk

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar android marketde şu an için bir sorun mevcut ve bazı oyun ve uygulamaları aratsak dahi göremiyoruz.Bu sorunu şimdilik bu uygulamayı yükleyerek aşabilirsiniz.Yukarıda yazılanları uygulayın ve sorun ortadan kalksın :thumb_yello.gif:

.
  3. isolas
        Like  

.

User deleted

Hemen deniyorum saolasın doğan. Bende de markette yeni uygulamalara girdiğim anda hata verip atıyor marketten umarım düzelir bununla.

Doğan yükledim dediğin gibi uygulamaları görüyorum artık. Yalnız bu "yepyeni uygulamalar" bölümüne girince hemen vending hatası verip atıyor bildiğin bir çözüm var mı bunun için?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isolas @ 24/5/2011, 08:55) 
    Hemen deniyorum saolasın doğan. Bende de markette yeni uygulamalara girdiğim anda hata verip atıyor marketten umarım düzelir bununla.

Doğan yükledim dediğin gibi uygulamaları görüyorum artık. Yalnız bu "yepyeni uygulamalar" bölümüne girince hemen vending hatası verip atıyor bildiğin bir çözüm var mı bunun için?

Isolas bende bir sorun yok.Herhangi bir hata ile karsilasmadim.Yalniz program telefonun her acilisinda tekrar yukleme yapma gerektiriyor.

.
  5. isolas
        Like  

.

User deleted

O zaman benim kullandığım rom la alakalı bir durum demek ki saolasın yine de.

.
  6. acu540
        Like  

.

User deleted

vending hatasını market updatelerini silince düzelmişti bende bi deneyin isterseniz

.
  7. isolas
        Like  

.

User deleted

nereden sileceğiz acu540 uptadeleri?

.
6 replies since 27/2/2011, 17:56   641 views
  Share  
.