Ekran kendi kendine komutlar veriyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Bychatlocx
        Like  

.

User deleted

Merhabalar arkadaşlar milestone cıhazım son iki gündür kendi kendine komutlar veriyor ekran kayıyor genel sorunum dokunmatık ekranın kendi kendine komut vermesi bu cıhazı nerde yaptıra bilirim yurt dışından geldigi için garantiside yok bunun gibi sorunla karşılaşan oldumu hiç acaba ne yapmalıyım

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Bychatlocx @ 23/3/2011, 01:52) 
    Merhabalar arkadaşlar milestone cıhazım son iki gündür kendi kendine komutlar veriyor ekran kayıyor genel sorunum dokunmatık ekranın kendi kendine komut vermesi bu cıhazı nerde yaptıra bilirim yurt dışından geldigi için garantiside yok bunun gibi sorunla karşılaşan oldumu hiç acaba ne yapmalıyım

Bychatlocx hoşgeldin ,

Factory data reset ve başka bir yazılım yüklemeni tavsiye edeceğim ikisindende bir sonuç alamazsan ekran dokunmatiği bozulmuş demektir.Bu konuda admine danış istersen :thumb_yello.gif: zamanı varsa sana yardımcı olabilir.Kolay bir iş değil çünkü.

Edited by dogangoxel - 23/3/2011, 11:08

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Umarım yazılımsal bir sorundur, aksi takdirde dokunmatik ekran temini ve montajında yardımcı olabilirim.

.
  4. Bychatlocx
        Like  

.

User deleted

Merhabalar adminim yazılımsal bir olay deyil yükledim denedım sonuç yine aynı bu cıhazın lcd ekranı nerden temin edebiliriz ben kayseride ikametgah ediyorum

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Aşağıdan alabilirsin,

XT720 LCD DISPLAY

.
  6. Bychatlocx
        Like  

.

User deleted

Adminim size yollasam cıhazı ekran ve montajı için bize ne kadar maliyeti olur

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Arkadaşım PM attım.

.
  8. ustundag
        Like  

.

User deleted

Merhaba admin ya bende de milestone da aynı sorun oldu.Yazılımdan kaynaklanmıyor.Nasıl yaparız sen yapabilir misin?Yeni konu açmak istemedim.Cevabınızı bekliyorum...

.
7 replies since 23/3/2011, 00:52   662 views
  Share  
.